Fit a krásnátestovánísoutěže

Vánoce plné luxusu: Dárkové sety pro každého, které si doslova zamilujete!

Vánoce plné luxusu: Dárkové sety pro každého, které si doslova zamilujete!

Zdroj:FOREO

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Letošní Vánoce mohou být plné luxusní péče o pleť díky krásným dárkovým setům FOREO. Švédská značka přinesla letos na trh tři sady, ze kterých si vybere opravdu každý. Záleží pouze na tom, který set je pro vás ten pravý.

Komerční článek

Švédská beauty-tech značka uvedla na český trh 3 sady ve stylu „Picture Perfect“, které se skládají z oblíbených FOREO produktů, aby splnily sny všem milovníkům krásy. Sady obsahují přístroje pro dokonale čistou pleť z řady LUNA, inovativní masku UFO a pro sportovní nadšence limitovanou edici – sadu čištění pleti po sportu, která dokonale vyplňuje prázdné místo mezi péčí o pleť a péčí o sebe.

Pokud tedy chcete udělat někomu o letošních svátcích opravdu radost, zvolte jeden z následujících setů a nemůžete šlápnout vedle. FOREO je známkou kvality, elegance a dokonalosti. Zvažte, který set je ten pravý právě pro vás nebo pro vaše blízké!

Set pro denní péči o pleť

Notino.cz

Pokud denně pečujete o svou pleť,  set LUNA 3 a Serum Serum Serum pro Vás bude příjemným překvapením pod stromečkem. LUNA 3 je novinkou na trhu čištění pleti a jedná se o nejjemnější přístroj pro dosažení dokonalé pleti. Sérum svými mikrosložkami pečuje o mladistvý vzhled a skvěle doplňuje LUNU 3. Tato Picture Perfect sada pečuje o jedinečný vzhled pleti po celý rok bez nutnosti filtrů.

Set pro luxusní a jemnou péči

Alza.cz

Toužíte po jemné péči a luxusu?  Vánoční sada s UFO a LUNA mini 2 by měla být na prvním místě Vašeho seznamu přání. Tento inovativní přístroj poskytuje celoroční péči o pleť ve spojení s aktivovanými maskami UFO, na míru pro Váš ideální vzhled. Překvapením setu je však nejoblíbenější čistící kartáček na světě – LUNA mini 2. Sada tedy nabízí spojení maximální péče a dokonalého čištění pleti a představuje ideální vánoční dárek pro milovníky produktů péče o pleť.

Set pro sportovní nadšence

Notino.cz

Vaši blízcí, kteří berou péči o pleť stejně vážně jako péči o tělo, jistě ocení  Picture Perfect s LUNA fofo. Sportovní dárek je složen z láhve na vodu, Micro-Foam cleanseru 20ml a malého chytrého trenéra – ikonické LUNA fofo. Celá sada se prakticky nachází v láhvi, což z dárku činí ideální výplň vánoční punčochy a určitě se stane nezbytnou součástí výbavy sportovní tašky. LUNA fofo dokáže svými algoritmy a umělou inteligencí informovat o návycích pleti uživatele, který tomu může přizpůsobit svůj čisticí rituál, aby vyhovoval podmínkám pleti.

 

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu