Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Korpulentní zpěvačka a favoritka cen Grammy Lizzo se za svou postavu nestydí. Jsem prostě sexy, vzkazuje

Korpulentní zpěvačka a favoritka cen Grammy Lizzo se za svou postavu nestydí. Jsem prostě sexy, vzkazuje
Zdroj: Wikimedia Commons Andy Witchger CC BY-SA 2.0
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zpěvačka a rapperka Lizzo bude patřit k hlavním hvězdám udělování cen Grammy, které už za tři dny proběhne v Los Angeles. Bude zajímavé sledovat, kolik ze svých osmi nominací jednatřicetiletá umělkyně nakonec promění. Diváci už ale také netrpělivě očekávají, v čem se tato korpulentní Američanka na jevišti objeví. Lizzo se totiž za svou postavu a kila navíc rozhodně nestydí.

Kateřina Sobolová 23. ledna 2020

Rodačka z Detroitu hodně ráda provokuje a její kostýmy se často pohybují na hranici (a někdy i za ní) vkusu. Melissa Vivianne Jefferson, která si říká Lizzo, má totiž očividně dost kilogramů navíc a právě na tom postavila svou image.

Jsem prostě sexy

Lizzo se na sociálních sítích vystavuje v odvážných kostýmech a její fanoušci ji za to milují. Najde se však i řada kritiků, například známá americká osobní trenérka Jillian Michaels. „Proč lidé obdivují její tělo? Proč neobdivují víc její hudbu? To bude taková bomba, až dostane cukrovku?“ řekla

Jedna z favoritek blížícího se udílení cen Grammy, která se může stát nejlepší novou umělkyní roku, si s tím ale hlavu neláme. „Vyrovnala jsem se s tělesnou odlišností a vyvinula jsem se,“ uvedla v rozhovoru pro časopis Rolling Stone autorka hitu Truth Hurts. A pro všechny, kteří ji vnímají jen díky postavě a přehlížejí její hudební talent, má jasný vzkaz: „Když se lidé dívají na mé tělo a myslí si něco jako – ach můj bože, je tak statečná – tak si říkám, ne nejsem. Jsem v pohodě, jsem to jen já, jsem prostě sexy.“

Jon Bon Jovi otevřel dvě restaurace, ve kterých se servíruje jídlo zdarma lidem v nouzi
Mohlo by Vás zajímat:

Jon Bon Jovi otevřel dvě restaurace, ve kterých se servíruje jídlo zdarma lidem v nouzi

Nejvíc nominací

Pro zpěvačku Lizzo, která je autorkou úspěšného alba Cuz I Love You, je její tloušťka zkrátka úplně normální. „Kdybyste v bikinách na billboardu viděli Anne Hathaway, tak byste ji nenazvali statečnou. Myslím si, že pokud jde o ženy, tak existuje dvojí standard. A nelíbí se mi, když jsou lidé v šoku z toho, co dělám,“ dodala Lizzo, o které v dalších dnech ještě hodně uslyšíme. A to nejen proto, že na Grammy má nejvíc nominací ze všech popových hudebníků.

PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE KORPULENTNÍ ZPĚVAČKY DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články