Milostný horoskop: Po čem skrytě touží jednotlivá znamení zvěrokruhu

23. září 2019
archiv
archiv

Ke šťastnému a zdravému životu patří u většiny lidí i spokojený sexuální život. Na počátku většiny vztahů funguje silná vzájemná přitažlivost. Jak dlouho ale okouzlení vydrží? Je váš protějšek stabilní typ nebo potřebuje každý měsíc jiný sexuální objekt? To se od něj nejspíš nedozvíte. Horoskop však jeho sklony odhalí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na bezpečnost a je tedy na vás, abyste se později nemuseli „vázat“. Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Získání Býka je častokrát těžkou prací, ale odměna, jež čeká na vítěze, stojí za to! Smyslnost a sexualita tohoto znamení uspokojí ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se také starají jak o spokojenost partnera, tak o to, aby vše probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Večer strávený ve společnosti Blížence je velmi příjemným a poučným zážitkem, nepočítejte ovšem s diskrétností. Postelové hrátky jsou experimentálním prostředkem sbírání poznatků o světě. Blíženec vyžaduje po celou dobu neustálé změny. Pamatujte také na to, že zástupce tohoto znamení potkává hodně lidí, se kterými si bude chtít v posteli ,,popovídat“. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je výborný kumpán pro postelové zážitky. Z důvodů své nesmělosti musí být však dobýván, ale jemně a nenápadně. Rak, reprezentant živlu Voda, se může utlouct po všem, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Archiv

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň si to tak myslí. Při sexuálních hrátkách ocení vaši iniciativu. Nezapomínejte, že musíte dbát na to, abyste se mu líbili. Celou postelovou akci musíte zorganizovat tak, aby se nenudil. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Pořád nemůžeme pochopit proč. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Příjemnost a komfort. Žádné jiné znamení nerozumí těmto pojmům tak jako Váhy. Velmi si cení intelektuálního rozptýlení, což dnes patří k výjimkám. Flirt, povídání, kouzelné úsměvy a nesplněné sliby – to jsou součásti sexuální hry, kterou s vámi Váhy hrají na každé schůzce. I když už je ruka v rukávu, nesmíte polevit a každá repríza musí mít dokonalou výpravu a bezchybnou režii. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Sex v nejvíce odvážném a temném podání. Nejprve se důkladně zamyslete, jestli jste připraveni na svádění Štíra. Nevěřte, že přečtete Štíra, že odhadnete jeho myšlenky a city; to on je ve vašem vztahu pánem a vládcem rozkoše. Nedostatek slitování a neutuchající chtíč jsou charakteristické znaky Štírů, a proto se ujistěte, jestli jste opravdu připraveni na transcendentní rozkoš, ze které není úniku. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat, riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Sexuální vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Takto získaný Kozoroh je vaší věrnou a loajální trofejí, která projde bez vzrušení nástrahami dnešního světa. Není také jednoduché se ho zbavit, pokud měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Samotný pohlavní akt pokládá Vodnář za příliš primitivní, aby stál za námahu. Před jeho skokem do vaší náruče je nezbytná výměna novátorských a odhalujících názorů, které jej přivádí do bodu varu. Vodnář nemá stálé oblíbené praktiky, o kterých by mohl prohlásit, že je preferuje nebo se mu líbí. Tráví život experimentováním a hledáním, a proto má k nabídnutí překvapivý a nebanální sex. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Idealisticky nastavené Ryby se stávají často kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. Jemné a poddajné, jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany. Váží si dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale sami se vyžívají v nejrůznějších sexuálních pomůckách. Typická místa pro milostný akt najdete v galerii. A pokud na svou lásku ještě čekáte a chcete to změnit, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Zavří­t reklamu