Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Kreativní Vodnář a úspěšný Býk: Podnikání podle znamení zvěrokruhu

Kreativní Vodnář a úspěšný Býk: Podnikání podle znamení zvěrokruhu
Zdroj: Pixabay.com
+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Máte podnikatelského ducha? Vymýšlíte neustále nové nápady? Jste vůdčí typ nebo se bojíte inovací? Podívejte se na své šance podle znamení zvěrokruhu a vkročte do světa podnikání jako praví bossové.

Barbara Lorenzová 3. června 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jen málokdo má tak skvělé vůdčí sklony jako Beran. Jeho nadšení, kreativita a zápal pro věc ho vystřelují do výšin. Beran nemá v lásce rutinní práci, proto bývá úspěšným a inovativním podnikatelem. Svědčí mu obchodní a reklamní pole.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je rovněž pro podnikání jako stvořený. Zejména mu sedí technické a stavitelské obory. Býk je trpělivý, uvědomělý a dokáže tvrdě pracovat. Nevadí mu samostatná práce, kolektivu se spíše vyhýbá.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Zavřete Blížence do kanceláře a bude trpět jako zvíře. Podnikání mu přináší volnost a svobodu, kterou k životu jednoduše potřebuje. Blíženec se vhodně uplatní jako řemeslník vlastnící prosperující firmu anebo jako překladatel na volné noze.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Mohlo by se zdát, že se Rak do podnikání příliš nežene. Opak je pravdou. Rak je odpovědný, důsledný a spolehlivý, proto bývá úspěšným podnikatelem. Rozhodně mu padne do noty řemeslnictví a umělecké oblasti.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Snad nikdo nemůže pochybovat o tvořivosti a výkonnosti Lva. Není divu, že mu podnikání není cizí. Lev se dokonale uplatní jako majitel realitní kanceláře nebo restaurace. Miluje změnu a výsluní, proto mu svědčí pohyb v reklamě a zábavním průmyslu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Svědomitost, inteligence a užitečnost Panny se výborně doplňuje s podnikatelskými záměry. Panna ráda poučuje a organizuje, proto jí padnou jako ulité obory finančnictví, bankovnictví, hodinářství i analytiky.

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se nerady podřizují, přesto se do podnikání nevrhají nohama napřed. Váhy jsou sice týmovými hráči klidné povahy, ale nedokážou dost dobře vzdorovat stresu, proto se jim podnikání nedoporučuje.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři mají podnikání v krvi, protože se jen tak něčeho nezaleknou. Štíři jsou v práci pečliví, vytrvalí a důslední. Špatně se přizpůsobují a nesnesou nad sebou kontrolu, proto se jim podnikání hodí do krámu.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec zbožňuje pozornost, proto bývá kreativním podnikatelem. Jeho vůdčí schopnosti jsou jasně dané, dokáže rozeznat závažnost situace. Střelec může vést restauraci, veterinární stanici i tlumočnickou firmu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

I když je Kozoroh spolehlivým hráčem týmu, vedoucí místa mu příliš nesvědčí. Do podnikání se příliš nehrne, zastává tradiční postupy. Pokud se rozhodne podnikat, pak jedině v administrativě, účetnictví anebo literární sféře.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Podnikání a znamení Vodnáře? To je dokonalá kombinace kreativity, fantazie a správného přesvědčení. Vodnář se rád pohybuje ve společnosti, proto mu padnou jako ulité obchodní, vědecké a informativní obory.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

S Rybami je to jako na houpačce. Když najdou své sebevědomí a přestanou pochybovat o svých schopnostech, mohou se stát dobrými podnikateli. Často si vybírají obory umění, řemesel, ale i účetní práce a analytiku.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články