Číselný horoskop: Jaké je vaše šťastné číslo a ze kterého byste měli mít obavy?

13. září 2019
Archiv
Archiv

Víte, jaké číslo patří k vašemu znamení? Je to výjimečné číslo, které vás provází celým životem. Specifikuje vaše vlastnosti, vnitřní pochody a chování. Možná vás bude zajímat, jaké číslo náleží k vašemu znamení, protože vám může přinést skutečné štěstí!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) a ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) = 9

S Beranem a Štírem je pevně spjato číslo 9. Symbolizuje touhu po splnění ideálů, velkorysost, vznešenost, ušlechtilost, altruismus i vynalézavost. Devítka je spojována s pedagogickým nadáním, duchovní silou a hledáním smyslu života. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) = 6

Šestka se k Býkovi hodí naprosto dokonale, protože značí soulad, harmonii, krásno a estetiku. Číslo 6 patří také soucitu, obětavosti, zodpovědnosti, pečlivosti, optimismu a lásce. Šestka miluje přátelství, manželství, domácí život, ale i pokrok, povýšení, stěhování. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) a PANNA (23. 8. – 22. 9.) = 5

Snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že padne pětka jako ulitá Blížencům a Pannám. Značí mnohostrannost, nadšení, chytrost, cílevědomost, vůdcovské sklony, oblibu cestování a hledání praktických řešení. Číslo 5 je spojeno se společenským kontaktem, svobodou, obchodními znalostmi, ale také s tělesnou přitažlivostí, dobrodružností a hazardem. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

Archiv

RAK (22. 6. – 22. 7.) = 2

Dvojka se nese v duchu diplomacie, soucitu, schopnosti vcítit se do druhých, pasivity, ohleduplnosti, snahy o soulad a harmonie. Číslo 2 patří rovněž společenskosti, sociálnímu cítění a přizpůsobivosti. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

LEV (23. 7. – 22. 8.) = 1

Jednička umí dokonale vyjádřit své ego. Potrpí si na své prvenství. Navíc je originální, citově založená a má vůdčí schopnosti. Zastává pocit jedinečnosti, nadřazenosti, tvořivosti, bojovnosti, hrdosti a vynalézavosti. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) = 6

Váhy v sobě skrývají symboliku šestky, jako jsou harmonie, soulad, estetika, krásno, soucit, obětavost či zodpovědnost. Číslo 6 je spravedlivé, pečlivé, statečné, nestranné a veselé. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) = 3

Požívači trojky oplývají mentálními schopnostmi a studijními předpoklady. Mají skvělý intelekt, mnoho energie, jsou chápaví, veselí, originální, vnímaví, optimističtí a umí se radovat ze života. Takoví jedinci jsou nezávislí, svobodní, schopní se postarat sami o sebe. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) = 8

Možná jste nevěděli, že je právě osmička nejmocnější ze všech čísel. Představuje ambice, pevnou vůli, peníze, obrazotvornost, logické myšlení i organizační schopnosti. Zajímá se více o hmotný svět než o duchovno. Jejím úkolem je shromažďování majetku a touha po úspěchu, sexu a slávě. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) = 4

Dalo by se říci, že je čtyřka kreativní a originální, protože je spojována se zručností, asertivitou, organizačními schopnostmi, pracovitostí a touhou po dokonalosti. Číslo 4 ztělesňuje řád, houževnatost, stabilitu, stálost a rovnováhu. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) = 7

Pro někoho je sedmička šťastným číslem, to platí i pro Ryby. Číslo 7 se nese ruku v ruce se zkušeností, moudrostí a záhadností. Také je velmi citlivé stejně jako Rybičky. V každém případě se zajímá o věci mezi nebem a zemí. Sedmička hledá smysl života, je přemýšlivá a učenlivá. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si můžete přečíst v galerii. Chtěli byste vědět, jaký je váš osud? Neváhejte a napište SMS ve tvaru LFT15 na číslo 904 30 46. Naše astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Zavří­t reklamu