Numerologický horoskop pro rok 2023: Jaké je vaše šťastné číslo a z čeho byste měli mít obavy?

Numerologický horoskop pro rok 2023: Jaké je vaše šťastné číslo a z čeho byste měli mít obavy?
Zdroj: Pixabay
BERAN (21. 3. – 20. 4.): Zrozence v tomto znamení zvěrokruhu charakterizuje číslo 9. Mezi jeho temné stránky patří nedokončování pracovních úkolů, protože Beran se příliš nedokáže soustředit na jednu věc.BÝK (21. 4. – 21. 5.): Osobní číslo Býka je 6. Jeho negativa jsou zranitelnost a vzdání se ctižádosti.BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blížencům odpovídá číslo 5, které s sebou ale přináší i nerozvážnost, nerozhodnost a zbrklost.RAK (22. 6. – 22. 7.) K Rakům patří číslo 2, které má i negativní stránku - představuje zbytečné obětování, váhavost, přílišnou opatrnost a skepsi při chodu myšlenek.+ 8 fotek+ 9 fotek

Víte, jaké číslo patří k vašemu znamení zvěrokruhu? Jde o výjimečné číslo, které vás provází celým životem a v roce 2023 pro vás bude velmi důležité. Specifikuje vaše vlastnosti, vnitřní pochody a chování. A bohužel také nějaká negativa!

Jana Jánská
Jana Jánská17. 01. 2023 06:00

Beran (21. 3. – 20. 4.) a Štír (24. 10. – 22. 11.): Číslo 9

S Beranem a Štírem je pevně spjato číslo 9. Symbolizuje touhu po splnění ideálů, velkorysost, vznešenost, ušlechtilost, altruismus i vynalézavost. Devítka je spojována s pedagogickým nadáním, duchovní silou a hledáním smyslu života. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.): Číslo 6

Šestka se k Býkovi hodí naprosto dokonale, protože značí soulad, harmonii, krásno a estetiku. Číslo 6 patří také soucitu, obětavosti, zodpovědnosti, pečlivosti, optimismu a lásce. Šestka miluje přátelství, manželství, domácí život, ale i pokrok, povýšení, stěhování. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) a Panna (23. 8. – 22. 9.): Číslo 5

Snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že pětka padne jako ulitá Blížencům a Pannám. Značí mnohostrannost, nadšení, chytrost, cílevědomost, vůdcovské sklony, oblibu cestování a hledání praktických řešení. Číslo 5 je spojeno se společenským kontaktem, svobodou, obchodními znalostmi, ale také s tělesnou přitažlivostí, dobrodružností a hazardem. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Rak (22. 6. – 22. 7.): Číslo 2

Dvojka se nese v duchu diplomacie, soucitu, schopnosti vcítit se do druhých, pasivity, ohleduplnosti, snahy o soulad a harmonie. Číslo 2 patří rovněž společenskosti, sociálnímu cítění a přizpůsobivosti. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Lev (23. 7. – 22. 8.): Číslo 1

Jednička umí dokonale vyjádřit své ego. Potrpí si na prvenství. Navíc je originální, citově založená a má vůdčí schopnosti. Zastává pocit jedinečnosti, nadřazenosti, tvořivosti, bojovnosti, hrdosti a vynalézavosti. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Váhy (23. 9. – 23. 10.): Číslo 6

Váhy v sobě skrývají symboliku šestky, jako jsou harmonie, soulad, estetika, krásno, soucit, obětavost či zodpovědnost. Číslo 6 je spravedlivé, pečlivé, statečné, nestranné a veselé. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Střelec (23. 11. – 21. 12.): Číslo 3

Požívači trojky oplývají mentálními schopnostmi a studijními předpoklady. Mají skvělý intelekt, mnoho energie, jsou chápaví, veselí, originální, vnímaví, optimističtí a umí se radovat ze života. Takoví jedinci jsou nezávislí, svobodní, schopní se postarat sami o sebe. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.): Číslo 8

Možná jste nevěděli, že je právě osmička nejmocnější ze všech čísel. Představuje ambice, pevnou vůli, peníze, obrazotvornost, logické myšlení i organizační schopnosti. Zajímá se více o hmotný svět než o duchovno. Jejím úkolem je shromažďování majetku a touha po úspěchu, sexu a slávě. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.): Číslo 4

Dalo by se říci, že čtyřka je kreativní a originální, protože je spojována se zručností, asertivitou, organizačními schopnostmi, pracovitostí a touhou po dokonalosti. Číslo 4 ztělesňuje řád, houževnatost, stabilitu, stálost a rovnováhu. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Ryby (21. 2. – 20. 3.): Číslo 7

Pro někoho je sedmička šťastným číslem, to platí i pro Ryby. Číslo 7 se nese ruku v ruce se zkušeností, moudrostí a záhadností. Také je velmi citlivé stejně jako Rybičky. V každém případě se zajímá o věci mezi nebem a zemí. Sedmička hledá smysl života, je přemýšlivá a učenlivá. Negativa, která mohou přinést jednotlivá čísla, si přečtěte v galerii.

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Související články

Další články