Usínání a snění podle znamení zvěrokruhu: O čem se zdá vám?

15. května 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

Zdají se vám sny nebo spíte celou noc jako špalek? Je pravdou, že se dají hodnotit i sny v souvislosti se znamením. Přečtěte si, v jakých situacích se pohybují ve snu jednotlivá znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pro Berany je spánek vlastně zbytečností. Nepotřebují tolik spánku jako jiná znamení. Berani mívají živé sny, často ani nevědí, zda to je sen, či realita. Nejvíce snů se jim zdá, když čelí vypjatým situacím, problémy vnikají až do jejich nitra.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pohodář Býk spánek prostě zbožňuje. Před spaním potřebuje klid, jinak nemůže usnout anebo mívá noční můry. Často má problémy se vstáváním.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Veselí Blíženci by dokázali proležet v posteli celý den, klidně si z ní udělají kancelář. Faktem je, že Blížencům trvá dost dlouho, než usnou.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají s usínáním problémy, když nejsou ve své posteli. Také jim nesvědčí myšlenky na problémy svých blízkých. Jakmile usnou, přenesou se na místo vzdálené tisíc mil od domova.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi nejraději usínají v objetí své lásky. Když už mají půlnoc, pohodlně se roztáhnou po celé posteli. Pak se jim zdají barvité sny.  Jen pozor, skutečnost není realita. Měli by pamatovat, že sny je třeba správně vyložit.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Znamení Panny rozebírá před spaním svůj den. Pokud si neujasní, co bude dělat zítra, jen stěží usíná. Jakmile Panna usne, přenese se do světa fantazie.

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

S Vahami je to jako na houpačce. Buď skvěle spí, anebo celé noci zírají do stropu. Často věří tomu, že potkají lásku skutečně na místě, které bylo vylíčeno ve snu. Třeba to tak opravdu je.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři milují světla reflektorů a noční rej. I když nejsou pravými spáči, vloudí se do jejich myšlenek silné fantazie.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou posedlí cestováním a dobrodružnými výpravami. Není divu, že se jejich náročné aktivity odrážejí i ve snech.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh si snad plánuje i to, kdy usne. Pokud není dostatečně unavený, nepodaří se mu to. Ve snech Kozoroha figurují domácí zvířata, ale i rostliny a části lidského těla.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Znamení Vodnáře si potrpí na dlouhý spánek. Je prostě největším spáčem zvěrokruhu.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby spánek milují. Je zajímavé, že si dokáží předpovědět výhru v loterii anebo zajistit vyhranou sázku.

V galerii čtěte, jaké sny se nejčastěji zdají jednotlivým znamením. Sedí to k vám nebo jste výjimkou, která potvrzuje pravidlo?

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Zavří­t reklamu