Jarní horoskop svádění a nevěry 2023: Štíři jsou rafinovaní, Berani nechodí kolem horké kaše

Jarní horoskop svádění a nevěry 2023: Štíři jsou rafinovaní, Berani nechodí kolem horké kaše
Zdroj: Pixabay
Beran (21. 3. – 20. 4.): Když jsou Berani sami, je pro ně střídání partnerů přirozené. Jakmile ale potkají lásku, jsou z nich klasické rodinné typy.Býk (21. 4. – 21. 5.): Býci zpravidla nevěru nesnáší. Stejně tak románky na jednu noc.Blíženci (22. 5. – 21. 6.): Blíženci jsou až na výjimky klasičtí nevěrníci. Nepřijde jim na tom vůbec nic divného a dokáží žít dvojí život.Rak (22. 6. – 22. 7.): Raci sice dokáží žít dvojí život, ale pokud jsou ve vztahu spokojení, nemají potřebu utíkat jinam.+ 8 fotek+ 9 fotek

Jaro se blíží, jarní rovnodennost letos nastává přesně 20. března 2023 ve 22:24 hodin! A protože na jaře to bez lásky nejde, podíváme se na jarní svádění optikou hvězd. Velký jarní horoskop svádění je tady!

Jana Matušková
Jana Matušková 20. 03. 2023 06:00

Jakmile se objeví první hřejivé paprsky slunce, lidé naberou novou energii. Pánové pokukují po dívkách v minisukni, ženy zase po usměvavých objektech touhy. Podívejte se, jak to mají se sváděním jednotlivá znamení zvěrokruhu. V galerii pak navíc najdete základní fakta o tom, jak to mají s věrností!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jak to mají se sváděním: Zrozenci Berana jsou přímočaří a nechodí dlouho kolem horké kaše, což platí také ve svádění. Nemažte jim med kolem pusy, stejně to poznají a jedině je to odradí. U Beranů vítězí upravení, pěkně oblečení a aktivní jedinci, kteří mají v lásce sport, tanec či dobrodružství v přírodě. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jak to mají se sváděním: Býci nejsou žádní mistři svádění, ale v posteli to zvládají dokonale. Býka musíte zaujmout něčím výjimečným. Nejlépe se chytá na háček u delikatesní večeře. Ženy potěší dáreček v podobě kvalitní čokolády. Na Býka se musí pomalu, protože není vyznavačem lásky na jednu noc, hledá trvalý vztah. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jak to mají se sváděním: Lidé narození v Blížencích mají svádění v krvi. Snad už se s tímto uměním narodili. Jakmile začnou flirtovat, je jasné, že protějšek podlehne. Blíženci jsou však slušní a společenští. Moc dobře vědí, jak se chovat. Je škoda, že v 99 procentech případů chtějí jen svádět a užít si sex. Polapit jejich city je snad nemožné. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jak to mají se sváděním: Raci nepatří k přeborníkům ve svádění, působí spíše plaše a amatérsky, což je zajímavé pozorovat. Ženy si vědí se sváděním více rady, muži jen pokukují. Raci neprojevují city na veřejnosti a nechají si to na romantickou večeři, nebo vaše city dostanou do hrsti při procházce kolem vody. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jak to mají se sváděním: Pro Lvy je svádění samozřejmostí, někdy ani nemají páru o tom, že flirtují. Ve společnosti se pohybují s jistotou a jsou středem pozornosti, proto svou kořist ihned polapí. Pokud chcete svést zrozence Lva, myslete na upravenost, přitažlivost, vyzařující energii. Klíči k úspěchu jsou lichotky a obdiv. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jak to mají se sváděním: Puntičkářská a uzavřená Panna překvapí. Nejdříve se nesměle rozhlíží, ale potom začne šarádu svádění. Potrpí si na dlouhé rozhovory, chlubí se svými úspěchy a kradmo se snaží o tělesný kontakt. Po očku sleduje reakce objektu lásky. Sbalit Pannu není snadné, je vybíravá. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jak to mají se sváděním: Pro Váhy je svádění jako stvořené a naprosto se v něm vyžívají, i když si to těžko připouští. Jakmile spatří objekt lásky, usmívají se na něj a hrají si s vlasy. Pokoušejí se o polibek a pohlazení. Prahnou po romantických procházkách a držení za ruce. Váhy se bojí trvalého vztahu a zklamání. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jak to mají se sváděním: Štíři si se sváděním nedělají starosti. Přitahují opačné pohlaví, aniž by něco udělali. Rafinovanost a smyslnost mají prostě v krvi. Jejich magická duše přitahuje na sto procent. Jakmile si Štír vyhlédne oběť, jde rychle na věc a nebojí se nasadit nejsilnější zbraně. S trvalým svazkem však nepočítejte. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jak to mají se sváděním: Střelci jsou rozenými svůdci a ženy pravé kokety. Flirtování, sladká slůvka a polibky jsou pro ně nejlepší předehra. Možná si jich cení ještě více než samotného aktu. Svádění vzbuzuje ve Střelci nezávislost, dobrodružství i adrenalin. Vážné vztahy jsou pro něj spíše noční můrou, časem se ale usadí. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jak to mají se sváděním: S Kozorohem je těžké pořízení, protože mu svádění nic moc neříká. Občas to vezme za špatný konec a vypráví vtípky. Svádění je pro něj těžší než vydělat peníze, protože se bojí odmítnutí. Když se do toho Kozoroh pustí naplno, je romantický, něžný a rafinovaný, za každou cenu chce zapůsobit. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jak to mají se sváděním: Vodnář a svádění? To je prostě procházka růžovým sadem, protože je společenský a umí zapůsobit. Pokud je Vodnář zamilovaný, rozehraje svádění na nejvyšší úrovni. Nejedná se ovšem o pokračování v trvalý svazek. Vodnář nesnáší vodění za ručičky a sladké řečičky, raději mluví o nevšedních věcech. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jak to mají se sváděním: Něžné Ryby se ve svádění vyžívají. Používají při něm svou fantazii. Není divu, že se svádění často věnují. Nikdy jím nepohrdnou a milují dobývání. Mají pocit, že jsou nejlepší a nesvůdnější, což jim dodává na sebevědomí. Svádění mají spojené s pevným svazkem, to je většinou kámen úrazu. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Další horoskopy ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články