Jarní horoskop svádění a nevěry 2023: Štíři jsou rafinovaní, Berani nechodí kolem horké kaše

Jarní horoskop svádění a nevěry 2023: Štíři jsou rafinovaní, Berani nechodí kolem horké kaše
Zdroj: Pixabay
Když jsou Berani sami, je pro ně střídání partnerů přirozené. Jakmile ale potkají lásku, jsou z nich klasické rodinné typy.Býci nevěru nesnáší. Stejně tak románky na jednu noc.Blíženci jsou klasičtí nevěrníci. Nepřijde jim na tom vůbec nic divného a dokáží žít dvojí život.Rak sice dokáže žít dvojí život, ale pokud je ve vztahu spokojený, nemá potřebu utíkat jinam.+ 8 fotek+ 9 fotek

Jaro se blíží, jarní rovnodennost letos nastává přesně 20. března 2023 ve 22:24 hodin! A protože na jaře to bez lásky nejde, podíváme se na jarní svádění optikou hvězd. Velký jarní horoskop svádění je tady!

Jana Matušková
Jana Matušková 20. března 2023

Jakmile se objeví první hřejivé paprsky slunce, lidé naberou novou energii. Pánové pokukují po dívkách v minisukni, ženy zase po usměvavých objektech touhy. Podívejte se, jak to mají se sváděním jednotlivá znamení zvěrokruhu. V galerii pak navíc najdete základní fakta o tom, jak to mají s věrností!

Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu
Mohlo by Vás zajímat:

Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jak to mají se sváděním: Zrozenci Berana jsou přímočaří a nechodí dlouho kolem horké kaše, což platí také ve svádění. Nemažte jim med kolem pusy, stejně to poznají a jedině je to odradí. U Beranů vítězí upravení, pěkně oblečení a aktivní jedinci, kteří mají v lásce sport, tanec či dobrodružství v přírodě. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jak to mají se sváděním: Býci nejsou žádní mistři svádění, ale v posteli to zvládají dokonale. Býka musíte zaujmout něčím výjimečným. Nejlépe se chytá na háček u delikatesní večeře. Ženy potěší dáreček v podobě kvalitní čokolády. Na Býka se musí pomalu, protože není vyznavačem lásky na jednu noc, hledá trvalý vztah. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jak to mají se sváděním: Lidé narození v Blížencích mají svádění v krvi. Snad už se s tímto uměním narodili. Jakmile začnou flirtovat, je jasné, že protějšek podlehne. Blíženci jsou však slušní a společenští. Moc dobře vědí, jak se chovat. Je škoda, že v 99 procentech případů chtějí jen svádět a užít si sex. Polapit jejich city je snad nemožné. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Stres podle horoskopu: Tvrdá fakta o všech znameních zvěrokruhu!
Mohlo by Vás zajímat:

Stres podle horoskopu: Tvrdá fakta o všech znameních zvěrokruhu!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jak to mají se sváděním: Raci nepatří k přeborníkům ve svádění, působí spíše plaše a amatérsky, což je zajímavé pozorovat. Ženy si vědí se sváděním více rady, muži jen pokukují. Raci neprojevují city na veřejnosti a nechají si to na romantickou večeři, nebo vaše city dostanou do hrsti při procházce kolem vody. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jak to mají se sváděním: Pro Lvy je svádění samozřejmostí, někdy ani nemají páru o tom, že flirtují. Ve společnosti se pohybují s jistotou a jsou středem pozornosti, proto svou kořist ihned polapí. Pokud chcete svést zrozence Lva, myslete na upravenost, přitažlivost, vyzařující energii. Klíči k úspěchu jsou lichotky a obdiv. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jak to mají se sváděním: Puntičkářská a uzavřená Panna překvapí. Nejdříve se nesměle rozhlíží, ale potom začne šarádu svádění. Potrpí si na dlouhé rozhovory, chlubí se svými úspěchy a kradmo se snaží o tělesný kontakt. Po očku sleduje reakce objektu lásky. Sbalit Pannu není snadné, je vybíravá. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Náladový puntičkář, který se často hroutí? Zjistěte, jak emočně stabilní jste podle horoskopu
Mohlo by Vás zajímat:

Náladový puntičkář, který se často hroutí? Zjistěte, jak emočně stabilní jste podle horoskopu

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jak to mají se sváděním: Pro Váhy je svádění jako stvořené a naprosto se v něm vyžívají, i když si to těžko připouští. Jakmile spatří objekt lásky, usmívají se na něj a hrají si s vlasy. Pokoušejí se o polibek a pohlazení. Prahnou po romantických procházkách a držení za ruce. Váhy se bojí trvalého vztahu a zklamání. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jak to mají se sváděním: Štíři si se sváděním nedělají starosti. Přitahují opačné pohlaví, aniž by něco udělali. Rafinovanost a smyslnost mají prostě v krvi. Jejich magická duše přitahuje na sto procent. Jakmile si Štír vyhlédne oběť, jde rychle na věc a nebojí se nasadit nejsilnější zbraně. S trvalým svazkem však nepočítejte. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jak to mají se sváděním: Střelci jsou rozenými svůdci a ženy pravé kokety. Flirtování, sladká slůvka a polibky jsou pro ně nejlepší předehra. Možná si jich cení ještě více než samotného aktu. Svádění vzbuzuje ve Střelci nezávislost, dobrodružství i adrenalin. Vážné vztahy jsou pro něj spíše noční můrou, časem se ale usadí. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

3 znamení zvěrokruhu, která musí mít za každou cenu pravdu
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která musí mít za každou cenu pravdu

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jak to mají se sváděním: S Kozorohem je těžké pořízení, protože mu svádění nic moc neříká. Občas to vezme za špatný konec a vypráví vtípky. Svádění je pro něj těžší než vydělat peníze, protože se bojí odmítnutí. Když se do toho Kozoroh pustí naplno, je romantický, něžný a rafinovaný, za každou cenu chce zapůsobit. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jak to mají se sváděním: Vodnář a svádění? To je prostě procházka růžovým sadem, protože je společenský a umí zapůsobit. Pokud je Vodnář zamilovaný, rozehraje svádění na nejvyšší úrovni. Nejedná se ovšem o pokračování v trvalý svazek. Vodnář nesnáší vodění za ručičky a sladké řečičky, raději mluví o nevšedních věcech. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jak to mají se sváděním: Něžné Ryby se ve svádění vyžívají. Používají při něm svou fantazii. Není divu, že se svádění často věnují. Nikdy jím nepohrdnou a milují dobývání. Mají pocit, že jsou nejlepší a nesvůdnější, což jim dodává na sebevědomí. Svádění mají spojené s pevným svazkem, to je většinou kámen úrazu. Jak to mají s věrností, čtěte v galerii!

Další horoskopy ➔

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články