Fit a krásnátestovánísoutěže

Jarní svádění podle zvěrokruhu aneb Jak jsou na tom ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení

Zdroj:Pixabay.com

+ 10 fotek+ 11 fotek

Jakmile se objeví první hřejivé paprsky slunce, lidé naberou novou energii. Pánové pokukují po dívkách v minisukni, ženy zase po usměvavých objektech touhy. Na jaře to bez lásky nejde, proto se podíváme na jarní svádění pod drobnohledem hvězd.

Barbara Lorenzová 24. dubna 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Zrozenci Berana jsou přímočaří a nechodí dlouho kolem horké kaše, což platí také ve svádění. Nemažte jim med kolem pusy, stejně to poznají a jedině je to odradí. U Beranů vítězí upravení, pěkně oblečení a aktivní jedinci, kteří mají v lásce sport, tanec či dobrodružství v přírodě.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci nejsou žádní mistři svádění, ale v posteli to zvládají dokonale. Býka musíte zaujmout něčím výjimečným. Nejlépe se chytá na háček u delikatesní večeře. Ženy potěší dáreček v podobě kvalitní čokolády. Na Býka se musí pomalu, protože není vyznavačem lásky na jednu noc, hledá trvalý vztah.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Lidé narození v Blížencích mají svádění v krvi. Snad už se s tímto uměním narodili. Jakmile začnou flirtovat, je jasné, že protějšek podlehne. Blíženci jsou však slušní a společenští. Moc dobře vědí, jak se chovat. Je škoda, že v 99 % chtějí jen svádět a užít si sex. Polapit jejich city je snad nemožné.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci nepatří k přeborníkům ve svádění, působí spíše plaše a amatérsky, což je zajímavé pozorovat. Ženy si vědí se sváděním více rady, muži jen pokukují. Raci neprojevují city na veřejnosti a nechají si to na romantickou večeři anebo vaše city dostanou do hrsti při procházce kolem vody.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro Lvy je svádění samozřejmostí, někdy ani nemají páru o tom, že flirtují. Ve společnosti se pohybují s jistotou a jsou středem pozornosti, proto svou kořist ihned polapí. Pokud chcete svést zrozence Lva, myslete na upravenost, přitažlivost, vyzařující energii. Klíči k úspěchu jsou lichotky a obdiv.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Puntičkářská a uzavřená Panna překvapí. Nejdříve se nesměle rozhlíží, ale potom začne šarádu svádění. Potrpí si na dlouhé rozhovory, chlubí se svými úspěchy a kradmo se snaží o tělesný kontakt. Po očku sleduje reakce objektu lásky. Sbalit Pannu není snadné, je vybíravá. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pro Váhy je svádění jako stvořené a naprosto se v něm vyžívají, i když si to těžko připouští. Jakmile spatří objekt lásky, usmívají se na něj a hrají si se svými vlasy. Pokoušejí se o polibek a pohlazení. Prahnou po romantických procházkách a držení za ruce. Váhy se bojí trvalého vztahu a zklamání.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři si se sváděním nedělají starosti. Přitahují opačné pohlaví, aniž by něco udělali. Rafinovanost a smyslnost mají prostě v krvi. Jejich magická duše přitahuje na sto procent. Jakmile si Štír vyhlédne oběť, jde rychle na věc a nebojí se nasadit nejsilnější zbraně. S trvalým svazkem však nepočítejte.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou rozenými svůdci a ženy pravé koktejlky. Flirtování, sladká slůvka a polibky jsou pro ně nejlepší předehra. Možná si jich cení ještě více než samotného aktu. Svádění vzbuzuje ve Střelci nezávislost, dobrodružství i adrenalin. Vážné vztahy jsou pro něj spíše noční můrou.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

S Kozorohem je těžké pořízení, protože mu svádění nic moc neříká. Občas to vezme za špatný konec a vypráví vtípky. Svádění je pro něj těžší než vydělat peníze, protože se bojí odmítnutí. Když se do toho Kozoroh pustí naplno, je romantický, něžný a rafinovaný, za každou cenu chce zapůsobit.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář a svádění? To je prostě procházka růžovým sadem, protože je společenský a umí zapůsobit. Pokud je Vodnář zamilovaný, rozehraje svádění na nejvyšší úrovni. Nejedná se ovšem o pokračování v trvalý svazek. Vodnář nesnáší vodění za ručičky a sladké řečičky, raději mluví o nevšedních věcech.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Něžné Ryby se ve svádění vyžívají. Používají při něm svou fantazii. Není divu, že se svádění často věnují. Nikdy jím nepohrdnou a milují dobývání. Mají pocit, že jsou nejlepší a nesvůdnější, což jim dodává na sebevědomí. Svádění mají spojené s pevným svazkem, to je většinou kámen úrazu.   

V galerii čtěte, která znamení jsou věrná a kdo jsou pěkní záletníci.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Další články

Zavří­t reklamu