Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence podle znamení zvěrokruhu!

3. května 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

Stále se vám nedaří najít toho pravého muže, který by vám vyhovoval po všech stránkách? Narazíte po krátké či delší době na problém, který prostě nemůžete překousnout, a z rádoby ideálního vztahu zbydou jen oči pro pláč a zlomené srdce? Nezoufejte a věřte vyšší moci. Najděte si toho NEJ milence, kterého vám budou všichni závidět. Jak na to? Důkladně si ho proklepněte podle data narození.

Ať se nám to líbí nebo nelíbí, datum narození a tedy sluneční znamení nás ovlivňuje více, než si myslíme. Pod vlivem daného znamení máme určité rysy, charakteristiky, vlastnosti, které jen stěží odpářeme. A přesně na to je právě potřeba vsadit při hledání toho nejúžasnějšího milence pod sluncem. Projděte si jednotlivá znamení a vyberte si toho, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) – bojovník s nekonečnou energií

Hledáte-li muže, ze kterého čiší energie a je plný vášně, pak je Beran tím pravým. Nepočítejte ale s něžnými slůvky a ostýchavými doteky. Jakmile přeskočí jiskra, neexistují pro Berana žádné překážky. Jde okamžitě na věc, a to s maximální vášní. Sex si s ním užijete i několikrát za noc a rozhodně se nebudete nudit. Dejte si ale pozor na jeho prudkou povahu – rozvášněný oheň dokáže rychle vystřídat ledové srdce. Toužíte-li tedy po pravé lásce, romantice a bezpečí, Berana raději neberte. Pokud by se do vás ale opravdu zamiloval, dokáže být věrný – pokud nebude mít pocit, že ho v čemkoliv omezujete. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) – dokonalý požitkář

Jakmile potkáte muže, který si rád užívá života ve všech směrech, miluje všechno kvalitní a je typickým materialistou, pak je to jasné – je to Býk. Oproti Beranovi si s vámi pěkně pohraje a předehra tak bude opravdu dlouhá – je to přeci požitkář. Bude si vás rozmazlovat, hýčkat a s chutí zbaští nějakou dobrotu přímo z vašeho těla. I když si sex s ním budete opravdu užívat, po delší době vás může začít nudit určitý stereotyp. Muže Býka se nikdy nesnažte pochopit – jen tak někomu se neotevře a trvá mu hodně dlouho, než se rozhodne. Pokud se ale rozhodne pro vás a vy ho ujistíte o vaší lásce, budete pro něj princeznou, kterou si bude rozmazlovat. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) – muž se šikovnými prsty

Nečekejte sex na jednu noc. Než se s vámi Blíženec zachumlá do postele, bude to nějakou dobu trvat. Prvně vás bude chtít poznat. A nedojde-li k souznění duší, nebude ani sex. Pokud ale v posteli skončíte, připravte se na lehce perverzní milování spojené s maskovanou nervozitou. Svými šikovnými prsty vás ale rychle dostane do varu. Počítat ale musíte s tím, že Blíženec je volnomyšlenkář a neumí být sám – potřebuje kolem sebe neustále plno lidí a obzvláště se těší ženské pozornosti. Jste-li žárlivka, pak od něj dejte ruce pryč. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

RAK (22. 6. – 22. 7.) – pragmatik otevřený sexu

V osobě Raka potkáte romantického, ale uzavřeného muže, u něhož o všem rozhoduje nálada. Není-li naladěn na sex, tak sex prostě nebude. Je to konzervativec s pragmatickým myšlením a mnohdy se s vámi bude milovat jen proto, aby zplodil děti. Ideálním partnerem pro vás bude tehdy, jste-li maximálně pořádná a ve všem máte řád. Jakmile zavládne byť sebemenší chaos, propadá Rak nesnesitelným stavům. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

LEV (23. 7. – 22. 8.) – nejen král zvířat, ale i sexu

Galantní nápadník, kterého když zaujmete, snese vám modré z nebe – přesně takový je Lev. Obdivujte ho a bude vás nosit na rukách. V posteli vás bude hýčkat, dá si tu práci, aby vám poskytl ten nejlepší sexuální zážitek. A ráno se vám ještě odmění snídaní do postele. Pozor ale na jeho extrémní žárlivost – buď budete tělem i duší jen jeho, nebo je zle. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) – ledový na veřejnosti, vášnivec v přírodě

Počítejte s tím, že na veřejnosti mezi lidmi vám muž Panna nikdy city neprojeví. Nevezme vás za ruku ani vás nepolíbí. Pokud s ním ale vyrazíte do přírody, stane se z cudného muže nečekaný vášnivec. Vyhledává kvalitu, ne kvantitu. Nesmíte na něj tlačit, jinak ho vystrašíte a vezme do zaječích. Stejně tak se vám nevyplatí lež ani kritika – pak velmi rád zakotví u nějaké jiné. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) – muž s argumentem na vše

Ne nadarmo je tento muž narozený ve znamení Vah. Neustále totiž váhá, zvažuje, přemýšlí, hodnotí. Bude tedy nějakou dobu trvat, než se rozhodne, zda s vámi být či nikoliv. Milovat se s vámi bude jen v absolutním soukromí a na příjemném místě. Budete-li mít pochybnosti, dostanete celou várku argumentů, a to ve všech oblastech života. Nesnesete-li, aby vám někdo mluvil do života, pak se Vahám raději vyhněte. Pokud ale dostanete tohoto muže do rovnováhy, dá se s ním užívat hezký život. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) – vášnivec ve všech směrech

Muž ve znamení Štíra vás zahrne vášní ve všech oblastech života. Sex s ním bude divoký, zasype vás žhavými polibky a užijete si s ním fascinující milování. Pozor ale na jeho vášeň, bude vám věrný jen tehdy, když bude spokojený a zamilovaný. Nesmíte potlačovat jeho volnost a svobodu, odvděčí se vám tím, že se nenechá zlákat jiným pokušením. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) – idealista s dobrodružnou povahou

Potkali jste Střelce a během chvíle už vám jde hlava kolem. Je maximálně optimistický, idealisticky natěšený a má kolem sebe neustále davy lidí. Rád poznává svět, a to i v oblasti sexu. Ten mu není cizí s nikým a nemá potřebu se vázat. Erotika pro něj představuje sport, žádné předehry, jde se rovnou na věc. Budete-li ho uchvacovat neustálými změnami vizáže i míst pro sex a zvládnete-li zkrotit jeho nespoutanou vášeň, pak si ho udržíte. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) – samotář s vnitřní sopkou

Jestliže si právě povídáte s mužem, jehož povaze absolutně nerozumíte, jelikož má kolem sebe vysokou hradbu, ostýchá se, ale přesto je velmi příjemný, pak vedle sebe máte s velkou pravděpodobností Kozoroha. Je přátelský, ale jeho city zůstávají hluboko uvnitř. I když mu uvnitř těla soptí sopka, projevit se mu moc nejde. Jeho povahu nikdy nezměníte a bláznivin se od něj nedočkáte. Sex často odmítá, nečekejte žádné předehry ani romantiku. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) – muž žijící ve virtuálním světě

Do náruče Vodnáře nejsnadněji padnete díky sexu před síť. Jakmile ale prolomíte ledy, čeká vás i osobní milování plné překvapení. Počítat však musíte s tím, že Vodnář má rád všechny, a tak nikdy nebudete jediná. Pokud s vámi nestane před oltářem, budete vždy jen experiment jeho hrátek. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) – romantik žijící pro rodinu

Muž – Ryba rozhodně není záležitostí na jednu noc. Je to romantik, který touží po rodině a potřebuje cítit lásku a pohodu. Pokud bude vztah fungovat tak, jak má, udělá pro vás vše. Musíte se však připravit na jeho velkou citlivost. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Podle jednoduchého návodu lze najít toho pravého partnera, kterého si představujete. Využijte tedy vlastních schopností a hned na začátku si „proklepněte“ partnera, zjistěte, co je za znamení a možná tak i předejdete zbytečně investovaného času a energie pro toho nepravého. Nebo naopak díky tomu naleznete svou životní lásku! Tak proč to nezkusit? 

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Zavří­t reklamu