Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu

Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu
Zdroj: Freepik
VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.): RYBY (21. 2. - 20. 3.): BERAN (21. 3. - 20. 4.): BÝK (21. 4. - 21. 5.): + 8 fotek+ 9 fotek

Hledáte-li v roce 2023 pořádného chlapa? Zbystřete! Podle astrologů stačí pořádně si ho proklepnout podle jeho horoskopu. Tak pojďme na to!

Jana Jánská
Jana Jánská 1. ledna 2023

Stále se vám nedaří najít toho pravého muže, který by vám vyhovoval po všech stránkách? Narazíte po krátké či delší době na problém, který prostě nemůžete překousnout a z rádoby ideálního vztahu zbydou jen oči pro pláč a zlomené srdce? Nezoufejte a věřte vyšší moci. Najděte si v tomto roce toho NEJ milence, kterého vám budou všichni závidět. Jak na to? Důkladně si ho proklepněte podle data narození!

Ať se nám to totiž líbí nebo ne, datum narození a tedy sluneční znamení nás ovlivňuje více, než si myslíme. Pod vlivem daného znamení máme určité rysy, charakteristiky, vlastnosti, které jen stěží odpářeme. A přesně na to je právě potřeba vsadit při hledání toho nejúžasnějšího milence pod sluncem. Projděte si jednotlivá znamení zvěrokruhu a vyberte si toho, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

3 znamení zvěrokruhu, která v roce 2023 čeká změna bydlení a konečně si vybudují útulný domov
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která v roce 2023 čeká změna bydlení a konečně si vybudují útulný domov

Beran (21. 3. – 20. 4.): Bojovník s nekonečnou energií

Hledáte-li muže, ze kterého čiší energie a je plný vášně, je Beran tím pravým. Nepočítejte ale s něžnými slůvky a ostýchavými doteky. Jakmile přeskočí jiskra, neexistují pro Berana žádné překážky. Jde okamžitě na věc, a to s maximální vášní. Sex si s ním užijete i několikrát za noc a rozhodně se nebudete nudit.

Dejte si ale pozor na jeho prudkou povahu – rozvášněný oheň dokáže rychle vystřídat ledové srdce. Toužíte-li tedy po pravé lásce, romantice a bezpečí, Berana raději neberte. Pokud by se do vás ale opravdu zamiloval, dokáže být věrný – pokud nebude mít pocit, že ho v čemkoliv omezujete. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Býk (21. 4. – 21. 5.): Dokonalý požitkář

Jakmile potkáte muže, který si rád užívá života ve všech směrech, miluje všechno kvalitní a je typickým materialistou, pak je to jasné – je to Býk. Oproti Beranovi si s vámi pěkně pohraje a předehra tak bude opravdu dlouhá – je to přeci požitkář. Bude si vás rozmazlovat, hýčkat a s chutí zbaští nějakou dobrotu přímo z vašeho těla. I když si sex s ním budete opravdu užívat, po delší době vás může začít nudit určitý stereotyp.

Muže Býka se nikdy nesnažte pochopit – jen tak někomu se neotevře a trvá mu hodně dlouho, než se rozhodne. Pokud se ale rozhodne pro vás a vy ho ujistíte o vaší lásce, budete pro něj princeznou, kterou si bude rozmazlovat. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.): Muži se šikovnými prsty

Nečekejte sex na jednu noc. Než se s vámi Blíženec zachumlá do postele, bude to nějakou dobu trvat. Prvně vás bude chtít poznat. A nedojde-li k souznění duší, nebude ani sex. Pokud ale v posteli skončíte, připravte se na lehce perverzní milování spojené s maskovanou nervozitou. Šikovnými prsty vás ale rychle dostane do varu.

Počítat ale musíte s tím, že Blíženec je volnomyšlenkář a neumí být sám – potřebuje kolem sebe neustále plno lidí a obzvláště se těší ženské pozornosti. Jste-li žárlivka, pak od něj dejte ruce pryč. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

3 znamení zvěrokruhu, která si nikdy neodpustí rýpavou poznámku. Jste mezi nimi?
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která si nikdy neodpustí rýpavou poznámku. Jste mezi nimi?

Rak (22. 6. – 22. 7.): Pragmatik otevřený sexu

V osobě Raka potkáte romantického, ale uzavřeného muže, u něhož o všem rozhoduje nálada. Není-li naladěn na sex, tak sex prostě nebude. Je to konzervativec s pragmatickým myšlením a mnohdy se s vámi bude milovat jen proto, aby zplodil děti.

Ideálním partnerem pro vás bude tehdy, jste-li maximálně pořádná a ve všem máte řád. Jakmile zavládne byť sebemenší chaos, propadá Rak nesnesitelným stavům. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Lev (23. 7. – 22. 8.): Nejen král zvířat, ale i sexu

Galantní nápadník, kterého když zaujmete, snese vám modré z nebe – přesně takový je Lev. Obdivujte ho a bude vás nosit na rukách. V posteli vás bude hýčkat, dá si tu práci, aby vám poskytl ten nejlepší sexuální zážitek. A ráno se vám ještě odmění snídaní do postele. Pozor ale na jeho extrémní žárlivost – buď budete tělem i duší jen jeho, nebo je zle. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Panna (23. 8. – 22. 9.): Muži ledoví i vášniví

Počítejte s tím, že na veřejnosti mezi lidmi vám muž Panna nikdy city neprojeví. Nevezme vás za ruku ani vás nepolíbí. Pokud s ním ale vyrazíte do přírody, stane se z cudného muže nečekaný vášnivec. Vyhledává kvalitu, ne kvantitu. Nesmíte na něj tlačit, jinak ho vystrašíte a vezme do zaječích. Stejně tak se vám nevyplatí lež ani kritika – pak velmi rád zakotví u nějaké jiné. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu. 

Muži do nepohody podle horoskopu: 3 znamení zvěrokruhu, která ženu ocení i nenamalovanou a v teplákách
Mohlo by Vás zajímat:

Muži do nepohody podle horoskopu: 3 znamení zvěrokruhu, která ženu ocení i nenamalovanou a v teplákách

Váhy (23. 9. – 23. 10.): Muži s argumentem na vše

Ne nadarmo je tento muž narozený ve znamení Vah. Neustále totiž váhá, zvažuje, přemýšlí, hodnotí. Bude tedy nějakou dobu trvat, než se rozhodne, zda s vámi být či nikoliv. Milovat se s vámi bude jen v absolutním soukromí a na příjemném místě.

Budete-li mít pochybnosti, dostanete celou várku argumentů, a to ve všech oblastech života. Nesnesete-li, aby vám někdo mluvil do života, pak se Vahám raději vyhněte. Pokud ale dostanete tohoto muže do rovnováhy, dá se s ním užívat hezký životV galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Štír (24. 10. – 22. 11.): Vášnivec ve všech směrech

Muž ve znamení Štíra vás zahrne vášní ve všech oblastech života. Sex s ním bude divoký, zasype vás žhavými polibky a užijete si s ním fascinující milování. Pozor ale na jeho vášeň, bude vám věrný jen tehdy, když bude spokojený a zamilovaný. Nesmíte potlačovat jeho volnost a svobodu, odvděčí se vám tím, že se nenechá zlákat jiným pokušením. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.): Idealista s dobrodružnou povahou

Potkali jste Střelce a během chvíle už vám jde hlava kolem. Je maximálně optimistický, idealisticky natěšený a má kolem sebe neustále davy lidí. Rád poznává svět, a to i v oblasti sexu. Ten mu není cizí s nikým a nemá potřebu se vázat. Erotika pro něj představuje sport, žádné předehry, jde se rovnou na věc. Budete-li ho uchvacovat neustálými změnami vizáže i míst pro sex a zvládnete-li zkrotit jeho nespoutanou vášeň, pak si ho udržíte. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Charakteristika znamení zvěrokruhu Střelec: Nezlomní optimisté, kteří překvapí surovou upřímností
Mohlo by Vás zajímat:

Charakteristika znamení zvěrokruhu Střelec: Nezlomní optimisté, kteří překvapí surovou upřímností

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.): Samotář s vnitřní sopkou

Jestliže si právě povídáte s mužem, jehož povaze absolutně nerozumíte, jelikož má kolem sebe vysokou hradbu, ostýchá se, ale přesto je velmi příjemný, pak vedle sebe máte s velkou pravděpodobností Kozoroha. Je přátelský, ale jeho city zůstávají hluboko uvnitř. I když mu uvnitř těla soptí sopka, projevit se mu moc nejde. Jeho povahu nikdy nezměníte a bláznivin se od něj nedočkáte. Sex často odmítá, nečekejte žádné předehry ani romantiku. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Muž žijící ve virtuálním světě

Jakmile u Vodnáře prolomíte ledy, čeká vás i osobní milování plné překvapení. Počítat však musíte s tím, že Vodnář má rád všechny, a tak nikdy nebudete jediná. Pokud s vámi nestane před oltářem, budete vždy jen experiment jeho hrátek. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.): Romantici žijící pro rodinu

Muž–Ryba rozhodně není záležitostí na jednu noc. Je to romantik, který touží po rodině a potřebuje cítit lásku a pohodu. Pokud bude vztah fungovat tak, jak má, udělá pro vás vše. Musíte se však připravit na jeho velkou citlivost. V galerii čtěte, jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články