Mladí návrháři Ponerovi – oblíbenci českých celebrit

Mladí návrháři Ponerovi – oblíbenci českých celebrit
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jméno Poner znal před několika málo lety asi málokdo. Dnes patří sourozenci Ponerovi mezi nejslibnější mladou krev na české módním trhu a zájem o ně neustále roste. Jejich modely si v hojném počtu oblíbily i české celebrity, které je s pýchou vynášejí na nejsledovanější společenské akce. Tou vrcholnou je pak bezesporu karlovarský filmový festival, na kterém je letos o PONERECH pořádně slyšet!

Komerční článek

Značka Poner vznikla teprve v roce 2015, modely se šily po nocích v garáži, protože se Nikol s Jakubem museli přes den věnovat i své původní práci. Nejdříve to bylo zdobené spodní prádlo, které nabízeli po nočních klubech tanečnicím, až později, když si mohli dovolit nakoupit profesionální šicí stroje, se vrhli i na šití šatů a jejich tvorba se brzy dostala mezi širší okruh lidí, celebrity nevyjímaje. Byla to například Veronika Kopřivová nebo Andrea Verešová, které se zasloužily o to, že se o PONERECH začalo mluvit a jejich modely najednou začaly objevovat na prestižních akcích.

Vůbec první autorskou přehlídku uspořádali Nikol s Jakubem teprve závěrem loňského roku a stala se událostí sezony. Není proto divu, že dostali letos příležitost prezentovat svou tvorbu i na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde je vedle filmů móda a to, v jakém modelu se kdo kde objevil, hlavní téma.

Hned první den na sebe na červeném koberci strhla pozornost česká miss Nikol Švantnerová, která vynesla zlatavou róbu z dílny Poner, o které se mluvilo ještě hodně dlouho. Hned druhý den pak značka PONER uspořádala módní show na terase hotelu Pupp. Na jejich nejnovější modely se přišly podívat například Monika Babišová s dcerou Vivien nebo v Americe žijící moderátorka Zuzana Belohorcová.

Po své první autorské přehlídce se sourozenci svěřili, že by chtěli svou tvorbu rozšířit do zahraničí a vytvořit řetězec obchodů. Zdá se, že mají dobře našlápnuto. Titulek příštího článku by tak mohl znít: „Z Varů na světová přehlídková mola“.

 

 

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články