Mrtvice, pak těžké umírání! Odešel představitel démonů a padouchů Billy Drago ze seriálu Čarodějky

27. června 2019
Archiv
Archiv

Zemřel muž, jehož jméno možná neznáte, ale jeho uhrančivé oči si z televizních obrazovek určitě pamatujete! Herec Billy Drago, od pohledu typický záporák, byl díky svému ostře řezanému obličeji obsahován téměř jen do rolí mizerů. Tou nejznámější byla role démona Barbase v seriálu Čarodějky. Herec nyní ve věku 73 let podlehl komplikacím po prodělané mrtvici.

Představitel záporáků se narodil v americkém Kansasu a jeho původní jméno bylo William Franklin Burrows jr. Pak ale převzal příjmení po matce. Známý byl tedy spíše pod uměleckým jménem Billy Drago. Měl velmi specifický obličej, a proto ho obsazovali především do rolí padoucha. Zahrál si například po boku Chucka Norrise (79) v seriálu Walker Texas Ranger.

Na vrchol se vyšvihl rolí mocného démona Barbase v seriálu Čarodějky. Všichni si ho ze slavného seriálu jistě pamatují, protože se objevoval v téměř každé sérii. V žádném dalším filmu či televizním dílu ho už bohužel neuvidíme. Herec prodělal mrtvici a zemřel na následné komplikace po úporném a těžkém boji.

PŘEKVAPÍ VÁS, V KOLIKA FILMECH TYPICKÝ ZÁPORÁK BILLY DRAGO HRÁL. PODÍVEJTE SE DO GALERIE!

 

Zavří­t reklamu