Fit a krásnátestovánísoutěže

Nejbohatší psi světa. Jejich páníčkové jim odkázali miliony

Zdroj:pixabay

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V USA je možné všechno. Dokonce i udělat dědicem svých milionů vlastního psa. Možná to zní neuvěřitelně, ale taková je realita. Zde je seznam možná nejbohatších psů na světě. Za co tito mazlíčci své milionové jmění utratí, se už ale neví.

Lenka Šebestová 5. června 2018

Zlatý retrívr Pontiac a Betty White

Tento pejsek patří americké herečce Betty White. 96letá herečka svého psa miluje natolik, že mu neváhala odkázat neuvěřitelných 5 milionů dolarů. V přepočtu by to dělalo 95 milionů korun. Nechala se slyšet, že závěť už má sepsanou.

Štědrá Oprah Winfrey

Oprah Winfrey je nejbohatší a nejvlivnější ženou Hollywoodu. Je také známou milovnicí psů a těchto čtyřnohých chlupáčků má rovnou pět. I na ně po své smrti myslela. Svým milovaným psům odkázala 30 milionů dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 570 milionů korun. To je jen zlomek veškerého jejího majetku, který za svou televizní kariéru nashromáždila.

Thumbnail # Charles Manson. Pomatený šílenec, který se stal ikonou zla
Mohlo by Vás zajímat:

Charles Manson. Pomatený šílenec, který se stal ikonou zla

Čivava Conchita a Gail Posner

Gail Posner byla manželkou veleúspěšného obchodníka Victora Posnera. Gail zemřela v roce 2010 a před svou smrtí svou čivavu Conchitu stihla patřičně zaopatřit. Fenka zdědila 3 miliony dolarů (57 milionů korun) a rezidenci na Miami, která má hodnotu 8,3 milionu dolarů (157 milionů korun).

Günther IV. Nejbohatší chlupáč na světě

To nejlepší na konec. Nejbohatším psem na světě je údajně německý ovčák Günther IV. Jeho majetek  podle některých zdrojů činí stovky milionů dolarů. Peníze údajně zdědil po svém otci Güntherovi III., kterému majetek odkázala hraběnka Karlotta Libensteinová.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu