12 nejstylovějších svateb roku 2018: Připomeňme si tajný sňatek Justina Biebera nebo režiséra Quentina Tarantina

20. prosince 2018 Redakce Lifee.cz
People.com
People.com

Dalo by se říci, že rok 2018 byl spíše rokem rozchodů. Ale i tak se v něm několik unikátních svateb našlo. Hollywoodské celebrity se navíc při svých dnech D rozhodně nežinýrují, takže jejich svatby dost často stojí za povšimnutí.

I letos se pro spojení v posvátný svazek manželský rozhodla pěkná řádka celebrit. My jsme vybrali dvanáct nejstylovějších svateb, které se v letošním roce udály.

Někdo se bral z čisté lásky po mnoha letech randění, jiný zase po pár měsících vztahu. Mnoho celebrit se snažilo sňatek utajit, jiní zase prodávali exkluzivní fotky do časopisů těch největších jmen.

Někomu se to skrývání stejně nepovedlo. O tajné svatbě Justina Biebera a Hailey Baldwin vědí všichni, ale věděli jste, že takoví herečtí veteráni jako Hugh Grant nebo Richard Gere letos také řekli své ano? 

No pojďte se podívat do naší galerie na ty nejstylovější páry roku 2018 a můžete sami posoudit, jakým dvojicím to vyjde a kdo bude za pár měsíců odpočítávat minuty k rozvodu.

Ať to bude tak, nebo tak, je nutné uznat, že všechny hvězdy vypadaly dokonale a svatební den si velmi užívaly.

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha