NEREZ&LUCIA pokračují ve svém úspěšném turné. V pátek zavítají do Liberce

NEREZ&LUCIA pokračují ve svém úspěšném turné. V pátek zavítají do Liberce
Zdroj: Archiv
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Již šestá zastávka čeká hudební uskupení NEREZ&LUCIA v rámci jejich turné Zlom. V pátek 29.3. od 19:00 se členové legendární skupiny Nerez a talentovaná slovenská zpěvačka Lucie Šoralová představí v libereckém klubu Warehouse. Své fanoušky zvou na pestrý mix písní z nového alba i legendární hity, které Nerez zpíval společně se Zuzanou Navarovou.

Komerční článek

Jako dokonalé propojení dvou rozdílných světů, tak o společném albu Zlom hovoří jeho tvůrci – Lucie Šoralová a zakladatelé Nerezu Zdeněk Vřešťál a Vít Sázavský. Celý jejich společný počin je pojmenován po písni Zlom, na které se autorsky podíleli všichni tři. Zlom tedy názorně dokazuje, že spojení ženské a mužské energie a českého a slovenského jazyka může krásně ladit.

„Nerez jsem poslouchala od svých 11 let.  To, že teď na pódiu stojím vedle mých hudebních vzorů a zpívám písně, které jsem tak milovala v podání Zuzany Navarové, je splnění dětského snu,“ nechala se slyšet Lucia Šoralová, která přispěla velkým dílem k tomu, že je album nebývale žánrově pestré. Do písní se promítá temperamentní čardáš, melancholický folk i šanson, nechybí ani přesah do reggae nebo pop music.

Hudebníci k tvorbě nové desky přizvali i výjimečnou textařku Silvii Kaščákovou nebo skladatele Ondřeje Soukupa. Kromě češtiny zpívá Lucia Šoralová slovensky, romsky, hebrejsky nebo srbochorvatsky.

Součástí každého koncertu je slavnostní křest alba a následná autogramiáda.

Na posledních odehraných koncertech v Karlových Varech a Českých Budějovicích si hudebníci pochvalovali skvělou atmosféru a propojení s fanoušky. Těší se a věří, že podobné souznění zažijí i s návštěvníky jejich libereckého koncertu již tento pátek od 19.00.

Turné k nově vydanému albu Zlom úspěšně odstartovalo 15. března v Plzni a skupina jej zakončí 11. dubna v Brně.

Termíny turné NEREZ&LUCIA

29. 3. 2019 – LIBEREC – WAREHOUSE

3. 4. 2019 – TŘEBÍČ – NÁRODNÍ DŮM

5. 4. 2019 – OLOMOUC – S KLUB

6. 4. 2019 – OSTRAVA – HELIGONKA

8. 4. 2019 – PRAHA – DIVADLO KALICH

11. 4. 2019 – BRNO – SEMILASSO

Další informace najdete na domovských webových stránkách nebo facebooku NEREZ&LUCIAPředprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články