Nový český film Důvěrný nepřítel se představuje v novém traileru. Tento snímek si určitě nenechte ujít

Těšíte se na nový film?Andrej v podání Vojtěcha Dyka pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, který má za úkol finalizovat projekt inteligentní domácnosti zajišťující maximální luxus a bezpečnost pro jeho obyvatele.Spolu se svojí čerstvou manželkou a ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková) se nastěhují do prototypu takového domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody.Podle původního námětu, který napsal Marek Epstein s L’ubomírem Slivkou, byl Důvěrný nepřítel více komedie,+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Úspěšný programátor, jeho krásná mladá manželka, více než podivný soused a ultramoderní dům uprostřed samoty v horách. Kdo z těchto hlavních hrdinů je komu nepřítelem? Nebo jsme největšími nepřáteli sami sobě? Mrazivý thriller režiséra Karla Janáka s Vojtěchem Dykem a Gabrielou Marcinkovou se před srpnovou premiérou představuje v oficiálním traileru.

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 28. června 2018

Andrej v podání Vojtěcha Dyka pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, který má za úkol finalizovat projekt inteligentní domácnosti zajišťující maximální luxus a bezpečnost pro jeho obyvatele. Spolu se svojí čerstvou manželkou a ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková) se nastěhují do prototypu takového domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. Jejich život v domě, který se zpočátku jeví jako vysněný, se však postupně mění v noční můru. 

Festivalová sezóna je v plném proudu. Buďte připravení
Mohlo by Vás zajímat:

Chystáte se na parádní festival? Poradíme vám, jak protančit střevíce a přitom být stále svěží

„Podle původního námětu, který napsal Marek Epstein s L’ubomírem Slivkou, byl Důvěrný nepřítel více komedie, ale když jsem si to přečetl, tak mi přišlo škoda si z toho dělat legraci, já to viděl ve vážnější rovině. Prostě téma pro thriller, který z toho nakonec vznikl,“ uvádí ke vzniku filmu jeho režisér Karel Janák. 
Dalších rolí se ve filmu ujali například Ondřej Malý, Roman Luknár, Pavel Rímský nebo Zuzana Porubjaková. Za kameru usedl zkušený Martin Šácha, kostýmní návrhy vytvořila pro film Michaela Hořejší, hudbu složil Ondřej Gregor Brzobohatý. Producentem a distributorem snímku v ČR je Bohemia Motion Pictures. 
Další podrobnosti a aktuality k filmu na: https://www.facebook.com/duverny.nepritel/ a www.bohemiamp.cz.

 

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články