Oblíbená skupina Mirai přichází s dalším singlem. Bude tahle chytlavá píseň hitem letošního léta?

Může být jejich nový single hitem léta? Poslechněte si a posuďte.
Zdroj: oficiální zdroj

Píseň s názvem Chci tančit si posluchače a návštěvníky koncertů Mirai získala chytlavým textem i melodií. Energická taneční skladba, jež vznikla ve spolupráci s producentem Ondřejem Fiedlerem, má v sobě vše, pro co mají lidé Mirai rádi. Nespoutanou radost ze života i hudby. Stejnou atmosféru se kapele podařilo přenést i do videoklipu, který je oslavou letní bezstarostnosti.

Veronika Hándlová
Veronika Hándlová 14. července 2018

„Chci tančit je písnička, kterou jsem napsal na absolutně rozpadlou kytaru, co jsem koupil asi za 250 korun na ostravském nádraží. Potřeboval jsem nějaké pádlo, které bych bral k táboráku nebo na akce, aniž bych měl strach, že mu ublížím,“ vzpomíná na vznik singlu zpěvák Mirai Navrátil.

 

K natáčení videoklipu kapela přizvala spřáteleného režiséra Ondřeje Urbance, jenž s ní spolupracoval již na předešlých videoklipech Pojď, zapomenem, Divadlo a Anděl. Čtyřčlenná skupina ve složení Mirai, Šimon, Michal a Tomáš se ve videoklipu ‚vydováděla‘ na segwayích, koloběžkách, kolech a celé dva dny natáčení si užívala naplno. „Bylo to zběsilé a náročné natáčení, kde se kluci ukázali jako praví artisti, když si na segwayích udělali vlastní ‚taneční‘ choreografii,“ říká Ondřej Urbanec, režisér klipu.

Po Praze se štáb přemístil do Nového Jičína, bydliště Šimona a Michala. „Snažíme se ukazovat naše domácí města, když to jen trochu jde. Předešlý klip Anděl je celý natočený ve Frýdku-Místku, což je koneckonců po letošních cenách Anděl dost andělské město,“ směje se Mirai.

Jason vystoupí už brzy v Praze.
Mohlo by Vás zajímat:

Jason Derulo už brzy v Praze. Nenechte si ujít show zpěváka hitů Swalla nebo Whatcha Say

Spolu s letním hitem Chci tančit kapela Mirai odstartovala spolupráci se společností Samsung, která si ji vybrala jako nové ambasadory. „Když nás Samsung oslovil, byl to pro nás šok a zároveň zbrusu nová zkušenost. My, kluci ze severní Moravy, tváří celosvětově známé značky. Děkujeme Samsung za tuto příležitost a také za skvělou podporu při natáčení klipu Chci tančit. Těšíme se na další společné zážitky,“ zaznělo od Mirai.

Kapela Mirai má před sebou zatím svoji nejnabitější koncertní sezonu, do konce roku ji čeká stovka vystoupení. Vedle aktivního koncertování se čtveřice ze severní Moravy věnuje práci na druhém albu, které by ráda vydala během příštího roku.

Poslechněte si jejich novou píseň: 

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články