Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychu

O zdraví je nutné se starat, tak si o něm něco přečtěte.
Zdroj: Pixabay
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Léto přeje zdravotním neduhům. Zapomeňte na záněty, špatný metabolismus i nechtěné těhotenství a hoďte své tělo do formy. Co by vám nemělo letošní léto chybět nejen v lékárničce?

Speciální projekt
Speciální projekt 22. června 2020

Silná imunita, správné fungování metabolismu, žádné záněty ani mykózy, tak může vypadat i vaše léto. Stačí si pořídit následující pomocníky, kteří vás nejen zbaví zdravotních neduhů, ale i dodají vašemu životu klid a odstraní z něj napětí či stres.

Myslete na své intimní zdraví

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychupapilocare.cz

Karcinom děložního čípku je velkým strašákem mezi ženami. Pokud patříte mezi ty, kterým vyšlo špatně cytologické vyšetření, sáhněte pro následujících 6 měsíců po osvědčeném přípravku. Výzkumy ukázaly, že vaginální gel Papilocare® zvýšil procento zhojených buněčných změn o 30 %. Jde o přírodní vaginální gel k léčbě a prevenci lézí nízkého stupně (ASCUS/LSIL) děložního čípku způsobených HPV infekcí.

Zabraňte nechtěnému početí

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychuEscapelle

Spotřeba kombinované hormonální antikoncepce za poslední 3 roky klesala průměrně o 5 % ročně. Naopak používání pohotovostní antikoncepce zaznamenalo v posledních letech nárůst v průměru o 6 % za rok. Escapelle je pohotovostní antikoncepční pilulka – Emergency Contraceptive Pill (ECP), která chrání před nechtěným otěhotněním, pokud je použita během 72 hodin po nechráněném pohlavním styku.

Přirozená podpora zdraví

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychuNaturamed

Slýcháme o nich z reklam, čteme o nich v časopisech, ale víme, proč jsou tak zdravé?  Omega-3 mastné kyseliny jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou omega-3 pro nás a náš metabolismus naprosto klíčové. Mají prokazatelně pozitivní efekt nejen na správnou funkci očí, mozku a srdce. V rostlinné říši se nacházejí např. ve lněných semínkách, ale tento zázrak nalezneme především tučných rybách. Pokud si nemůžete dovolit kupovat každý týden lososa, máme pro vás doplněk stravy OmegaMarine Forte+, který obsahuje nejčerstvější rybí olej na světe. Za zkoušku nic nedáte a v tomto případě je to skutečně pravda. Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+ zdarma, hradíte jen poštovné a balné.

Užijte si léto bez zánětů

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychuUro Perfect Manóza

Prázdniny a dovolená jsou za dveřmi. Ovšem místo koupání v teplém moři většinu z nás čekají studené bazény, a ne vždy čisté vodní nádrže či rybníky. Obojí může vést k nepříjemnému pálení a řezání, které tak dobře zná nejedna žena. Letní záněty dokážou pořádně potrápit a zkazit volno. Pokud ucítíte první příznaky, na nic nečekejte a vyzkoušejte novinku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Ta obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách.

Dbejte na pocit čistoty

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychuLenor

Čistota je půl zdraví, říkávaly už naše babičky a měly pravdu. Není lepší pocit než se obléct do voňavého, svěžího a čerstvého prádla. Zkombinujte kapsle Lenor AllinOne s aviváží na textil a zvýrazňovačem vůně pro co nejlepší zážitek z praní a dodejte svému oblečení jemnost a svěžest jako nikdy předtím. Lenor Spring Awakening se inspiruje vůní jarních květin s náznaky přírodního pačuli a bílého cedru. S Lenor Spring Awakening se můžete těšit na oživující a povznášející zážitek. Lenor Gold Orchid je elegantní vůně naplněná svůdným nádechem vzácné vanilky, která uklidňuje emoce a duši. Lenor Gold Orchid vám poskytne neuvěřitelný shovívavý a svůdný zážitek. Lenor Amethyst je fascinující vůně obsahující bergamot, frézie a jasmín. Jemné tóny vás obejmou sametovým teplem, díky kterému se budete cítit sebevědomě a pohodlně.

Zbavte se stresu a napětí

Letní záchranáři, kteří vás nenechají ve štychuSvět minerálů

Zapomínat nesmíme ani na zdraví psychické. Důležitá je vnitřní pohoda, klid a síla! Pokud tyto aspekty máme, náš život se bude ubírat správným směrem. Pokud chcete zbavit stresu a napětí, pořiďte si šperk z ametrínu. Ten posiluje soustředění a pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji. Zbavuje nás předsudků a podporuje schopnost rozhodovat sám o sobě. Ametrín také chrání před útoky na naši psychiku. Pozitivně působí na intelekt, intuici a vnímání. V neposlední řadě potlačuje stres, deprese, silné citové vzrušení, poruchy trávení, vředy, únavu, malátnost i trvalé bolesti hlavy.

 

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články