Opravdu se v lásce protiklady přitahují? Začtěte se do milostného románu Všechno, co chci

Opravdu se v lásce protiklady přitahují? Začtěte se do milostného románu Všechno, co chci
Zdroj: Grada.cz

Simona Ahrnstedtová- Všechno co chci
Simona Ahrnstedtová- Žár a led
Simona Ahrnstedtová - Oheň a voda
Simona Ahrnstedtová - Nepřátelé a milenci+ 1 fotka

Když dojde na přitažlivost, které se nedá odolat. První kniha nové série Protiklady se přitahují vyšla již 15. 11. v nakladatelství Metafora, patřící pod Nakladatelský dům GRADA.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 20. 11. 2020 08:00

Titul Všechno, co chci zaujme fanoušky moderní romantiky. Zkušená autorka Simona Ahrnstedtová přichází s novou trilogií Protiklady se přitahují a čtenáři se mohou těšit na lásku, napětí, autentické prostředí, romantiku i sex, které jdou ruku v ruce v jejích mistrně vyprávěných příbězích. Stránky knihy zavedou čtenáře do světa, kde láska vždy vítězí.

Potkali se v noci v baru a tam to mělo skončit…

Lexia Vikanderová je copywriterka v reklamní agentuře a svou práci miluje. Přesto má pocit, že do kolektivu tak úplně nezapadá. Ve světě reklamy jsou všechny ženy hubené jako tyčka a posedlé kaloriemi. Všechny až na ni. V práci navíc panuje zmatek. Agenturu koupil nový majitel a říká se, že hodně lidí dostane výpověď. V neděli navečer Lexia čeká v baru na sraz s kamarádkami, ale nejspíš došlo ke změně plánu, aniž by jí někdo dal vědět, a tak vypije trochu moc růžových drinků. Nikdo s ní neflirtuje a ona se cítí jako ztroskotanec. Vtom vedle ní sedí ON, nejhezčí muž, jakého si dokáže Lexia představit.

Adam Nylund je drsný chlap. Nejtvrdší kluk z předměstí, který se dostal až na vrchol a je známý svými ostrými praktikami. Za normálních okolností ho zajímá jen práce, ale ta holka na vedlejší barové stoličce ho přitahuje. Do chvíle, než ho v opilosti políbí a pak se mu vyzvrací na boty.

V pondělí ráno se sejdou znovu. Lexia a její nový šéf. Adam.

O autorce:

Simona Ahrnstedtová (1967) se narodila v Praze krátce předtím, než její rodina emigrovala do Švédska, a dnes patří mezi úspěšné autorky nové vlny švédské romantické literatury. Její knihy o silných hrdinkách pro chytré ženy vyšly v mnoha jazycích a stále si získávají další nadšené čtenářky.

Fenomenální úspěch její třídílné série Nepřátelé a milenci (česky: Nepřátelé a milenci, Oheň a voda a Žár a led, Metafora) z ní ve Švédsku učinil hlavní mluvčí žánru moderní romance a spisovatelek píšících o ženách pro ženy. V roce 2018 byla Simona Ahrnstedtová za titul Žár a led v Německu nominovaná na čtenářskou cenu za nejlepší romanci.

Knihu zakoupíte na GRADA.CZ

Související články

Další články