Knižní hit Spermie v kelímku: Moje cesta k vysněnému dítěti

Knižní hit Spermie v kelímku: Moje cesta k vysněnému dítěti
Zdroj: Kateřina Nevřelová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

To jako fakt nemůžu mít děti? Tak jsem se ptala sama sebe někdy kolem roku 2016. Mám si počítat plodný dny? Máme jít na reprodukční kliniku? Mám poslat svýho muže na vyšetření spermatu? Tohle všechno se mi honilo hlavou. Mladá autorka knihy Ivana Kulhánková přibližuje ženám své pokusy o otěhotnění.

Petra Járková
Petra Járková 13. února 2020

Před lety při psaní prvního článku na mém blogu nofancy.cz se mi strašně ulevilo. Poprvé jsem tenkrát veřejně přiznala, že možná nemůžu mít děti. Přála bych si, aby se při čtení této knihy ulevilo alespoň jedné nebo jednomu z vás. Nejste v tom sami. No a kniha je samozřejmě určená i těm, kteří plodí jako za dob našich rodičů.

Proč nejsem těhotná?

Každej měsíc se těšíte, že už to nedostanete. Ve filmech neustále vidíte nervózní ženský na záchodech, jak žmoulaj počuranej těhotenskej test a pak chtějí skočit z terasy, když zjistí, že jsou v tom. Krávy. Přijde vám, že celej svět je těhotnej a spiknul se proti vám.

Touha po dítěti partnery většinou spojí
Mohlo by Vás zajímat:

Neplodnost: Když je touha po miminku velká, ale nedaří se počít. Proč to nejde a co s tím dělat?

Nová kniha je tu

To jako fakt nemůžu mít děti? Tak jsem se ptala sama sebe někdy kolem roku 2016. Mám si počítat plodný dny? Máme jít na reprodukční kliniku? Mám poslat svýho muže na vyšetření spermatu? Tohle všechno se mi honilo hlavou. A teď se to po těch letech honí knihou.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články