Fit a krásnátestovánísoutěže

Thriller Dívka ve vlaku: Hlavní hrdinka Emily Blunt tajila při natáčení těhotenství

Thumbnail # Thriller Dívka ve vlaku: Hlavní hrdinka Emily Blunt tajila při natáčení těhotenství

Zdroj:Čsfd

Románová prvotina britské novinářky Pauly Hawkinsové Dívka ve vlaku se stala v Británii čtenářskou senzací roku 2015. Úspěch měla i v USA a jinde ve světě. Proto není divu, že vznikla stejnojmenná filmová adaptace Tatea Taylora, kterou můžete vidět na televizních obrazovkách.

Petra Járková 20. září 2019

Příběh z okénka vlaku

Mladá žena cestuje pravidelně vlakem do práce. Z okna pozoruje život v domech u trati. V jednom z nich kdysi sama žila, a tak lidé, které z vlaku pozoruje, pro ni nejsou úplně cizí. Představuje si jejich osudy a idealizuje si jejich životy. Pak ale uvidí ženu, které závidí její lásku, jak se líbá s jiným mužem. Ta žena je za pár dní nalezena mrtvá. Dívka z vlaku je neodolatelně přitahována na místo vyšetřování a postupně objevuje střípky vlastního příběhu, který už dávno zapomněla.

Role alkoholičky

Emily Blunt se kvůli věrohodnému ztvárnění své role ve filmu setkala s řadou lidí závislých na alkoholu. Při samotném natáčení maskéři ladili různé fáze opilosti její postavy kontaktními čočkami: růžovými pro lehkou podnapilost, krvavými pro těžší a nažloutlými pro kocovinu.

Těhotenství

Hlavní postava Rachel ve filmu nemůže otěhotnět. Paradoxně její představitelka Emily Blunt v čase natáčení těhotná byla, před veřejností to ale tajila a jediný, kdo to na ní poznal, byl Justin Theroux.

Původní představa

Autorka knižní předlohy Paula Hawkins původně chtěla, aby roli Rachel, kterou hrála Emily Blunt, získala herečka Michelle Williams. Margot Robbie byla zase zvažována pro roli Megan, kterou nakonec získala Haley Bennett. Další kandidátkou byla i Kate Mara. Scotta v podání Luka Evanse měl původně hrát Jared Leto, ale kvůli časové vytíženosti na jiných filmech nakonec musel roli odmítnout. Stejný případ potkal i Chrise Evanse, který měl ztvárnit postavu Toma.

New York místo Londýna

Natáčelo se v lokacích New Yorku, ačkoliv děj knižní předlohy se odehrával v Londýně.

NA FOTKY Z FILMU DÍVKA VE VLAKU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu