Drama Krásná a zvrácená: Šokující skutečný příběh ze světa peněz a blahobytu

Film byl natočen podle skutečné události, kdy byl v červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn.
Zdroj: TV Nova
Film byl natočen podle skutečné události, kdy byl v červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Film byl natočen podle skutečné události, kdy byl v červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Film byl natočen podle skutečné události, kdy byl v červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Film byl natočen podle skutečné události, kdy byl v červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. + 4 fotky+ 5 fotek

V červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Skandální okolnosti této hrůzné vraždy okamžitě přitáhly pozornost médií a Benova žena Narcy se stala hlavní podezřelou. Na konto této události byl natočen film, který můžete vidět na televizních obrazovkách.

Petra Járková
Petra Járková 17. února 2020

Ve filmu, který se odehrává ve sluncem zalitém Miami, ve světě peněz, smetánky a luxusu, se ambiciózní dědic miliardového jmění hotelu Fontainebleau Miami Beach Ben Novack mladší ožení s nádhernou striptérkou Narcy.

Brutální vražda

Líbí se mu její divokost, slabost pro sado-maso a nespoutaný sex. Intenzivní vztah manželů je naplněný láskou, ale i vzájemnou nedůvěrou. Jednoho dne ale dojde k brutální vraždě, jejíž obětí se stane Ben.

Velké vyšetřování

Smetánka města je otřesena tragickou událostí a policie se pouští do vyšetřování. Skandální okolnosti této hrůzné vraždy okamžitě přitáhnou pozornost médií a Benova žena Narcy se stane hlavní podezřelou.

Ze zákulisí seriálu Sběratelé kostí: Tvůrci se inspirují na farmách, kde vědci „poházeli“ stovky lidských těl
Mohlo by Vás zajímat:

Ze zákulisí seriálu Sběratelé kostí: Tvůrci se inspirují na farmách, kde vědci „poházeli“ stovky lidských těl

Vražda tchyně

Americká herečka Candice Bergenová, držitelka cen Emmy a Golden Globe, se představí jako Benova matka Bernice Novacková, jejíž podezíravost vůči Narcy dovede její bezcitnou snachu k tomu, že ji vlastníma rukama zabije.

Hollywoodská hvězda

Jako dcera slavného břichomluvce Edgara Bergena a bývalé modelky a herečky Frances Bergenové vyrůstala Candice Bergenová odmalička obklopená hollywoodským leskem a slávou. Již ve věku 6 let zaznamenala svůj debut v rádiu v rozhlasové show svého otce. Následoval svět filmu, ve kterém díky svému aristokraticky přitažlivému zjevu vytvářela převážně povrchní úlohy. Největší úspěch jí přinesla titulní role reportérky v mimořádně úspěšném sitcomu Murphy Brown. Ta jí přinesla kromě dalších vavřínů pětkrát cenu Emmy, dva Zlaté glóby a rovněž poskytla příležitost pro uplatnění vlastních feministických názorů.

NA SNÍMKY Z FILMU KRÁSNÁ A ZVRÁCENÁ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA FILM KRÁSNÁ A ZVRÁCENÁ SE MŮŽETE PODÍVAT DNES OD 22 HODIN NA NOVA CINEMA

 

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články