Olivie se snaží: Knižní novinka pro ženy, které až nepříčetně touží po početí

19. března 2019
nakladatelství JOTA
nakladatelství JOTA

Některé ženy se chovají, když se snaží počít a nedaří se jim to na první dobrou, občas až nepříčetně. Pokud patříte mezi ně, přečtěte si humorný a upřímný román o tom, co čekat, když nejste v očekávání.

Autorka románu Olivie se snaží Emily Phillipsová měla vždy dva hlavní životní cíle: napsat knihu a mít dítě.

Jako šéfredaktorka časopisu Grazia pomohla změnit zákon o rovném odměňování pro obě pohlaví, psala o všem od „přetíženosti“ kvůli mnoha povinnostem po dárcovství vajíček a vyzpovídala takové celebrity, jako je Amy Poehlerová a Jane Birkinová.

Vrcholem její kariéry bylo, když jí Jamie Dornan (zatímco si svlékal tričko) řekl, že pro jeho postavu sériového vraha v irském seriálu The Fall by „byla ta pravá oběť“.

Žije s manželem a dvěma kočkami v Londýně. Olivie se snaží je její první román.

A o čem úsměvný román vlastně je?

Olivie s Felixem se snaží o dítě. Dokonce se kvůli tomu, že chtějí založit rodinu, přestěhovali na předměstí.

Přestože však ke svému sexuálnímu životu přistupují s vojenskou precizností, po prckovi není stále ani stopy, a přitom potomci nejbližších přátel jako by přicházeli na svět každý týden.

Olivie se ale nesnaží jen o dítě, snaží se i o povýšení v zaměstnání a když do firmy nastoupí nový (a také velice pohledný) šéf, vydá se po nebezpečné cestě, na které může ztratit všechno, na čem jí v životě záleží.