Pozor, ať vám nezaskočí: Make-up artistka pobláznila internet rty, co vypadají jako ametystová drúza

5. října 2016
Boredpanda.com/Ebay.com
Boredpanda.com/Ebay.com

Ráno udává tón celému dni – začnete-li ho hezky, máte nejlepší předpoklad, že budete mít takový celý den. Nám se to poštěstilo. Na internetu jsme totiž uviděli tyto dechberoucí krystalové rty!

Jsou dílem newyorské make-up artistky Johannah Adams a věrně kopírují takzvané drúzy (horninová tělesa s dutinou uvnitř).

„Od svých drahých přátel jsem dostala darem náhrdelník s drúzou a šíleně jsem se zamilovala do zlata a krystalové textury,“ vzpomněla si umělkyně pro server Bored Panda. „Jednoho dne mě to ťuklo a díky této inspiraci jsem zkusila vytvořit nové umění pro rty,“ doplnila.

Na odezvu nečekala dlouho – za pouhé tři dny nasbírala neuvěřitelných 15 000 lajků a jejímu instagramovému účtu nechybělo málo, aby spadl.

Jiné reakce ale čekat nemohla. Při pohledu na rty inspirované ametystovou drúzou se tají dech. Jako by hornina se rty srostla.

Precizní práce s make-upem ale pochopitelně nebyla zadarmo – spolkla hodinu času a vyžadovala takřka laboratorní přístup.

„Použila jsem kombinaci hustých třpytek, barevné báze a silného průhledného lesku,“ vysvětlila Adams serveru BuzzFeed. „Je to proces míchání a vrstvení, který pomáhá rozvinout vzhled krystalu.“

Pokud vás dílo newyorské mistryně v make-upovém umění odrovnal, neotálejte a zamiřte rovnou na její instragramový účet. Najdete na něm celou řadu majstrštyků, jež zahanbují obyčejnou rtěnku – od rtů připomínajících noční oblohu po takové, na nichž se roztéká zlato

Zdroj: Bored Panda / BuzzFeed

Zavří­t reklamu