Fit a krásnátestovánísoutěže

Pozor, ať vám nezaskočí: Make-up artistka pobláznila internet rty, co vypadají jako ametystová drúza

Zdroj:Boredpanda.com/Ebay.com

+ 7 fotek+ 8 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Ráno udává tón celému dni – začnete-li ho hezky, máte nejlepší předpoklad, že budete mít takový celý den. Nám se to poštěstilo. Na internetu jsme totiž uviděli tyto dechberoucí krystalové rty!

Barbara Lorenzová 5. října 2016

Jsou dílem newyorské make-up artistky Johannah Adams a věrně kopírují takzvané drúzy (horninová tělesa s dutinou uvnitř).

„Od svých drahých přátel jsem dostala darem náhrdelník s drúzou a šíleně jsem se zamilovala do zlata a krystalové textury,“ vzpomněla si umělkyně pro server Bored Panda. „Jednoho dne mě to ťuklo a díky této inspiraci jsem zkusila vytvořit nové umění pro rty,“ doplnila.

Na odezvu nečekala dlouho – za pouhé tři dny nasbírala neuvěřitelných 15 000 lajků a jejímu instagramovému účtu nechybělo málo, aby spadl.

Thumbnail # Fotky, které dokazují, že make-up rozhodně není čistě ženskou záležitostí
Mohlo by Vás zajímat:

Fotky, které dokazují, že make-up rozhodně není čistě ženskou záležitostí

Jiné reakce ale čekat nemohla. Při pohledu na rty inspirované ametystovou drúzou se tají dech. Jako by hornina se rty srostla.

Precizní práce s make-upem ale pochopitelně nebyla zadarmo – spolkla hodinu času a vyžadovala takřka laboratorní přístup.

„Použila jsem kombinaci hustých třpytek, barevné báze a silného průhledného lesku,“ vysvětlila Adams serveru BuzzFeed. „Je to proces míchání a vrstvení, který pomáhá rozvinout vzhled krystalu.“

Pokud vás dílo newyorské mistryně v make-upovém umění odrovnal, neotálejte a zamiřte rovnou na její instragramový účet. Najdete na něm celou řadu majstrštyků, jež zahanbují obyčejnou rtěnku – od rtů připomínajících noční oblohu po takové, na nichž se roztéká zlato

Zdroj: Bored Panda / BuzzFeed

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu