Přijďte se nakopnout inspirací na O2 Ynspirology CON

Na festivalu O2 Ynspirology CON se představí více než 30 nejinspirativnějších youtuberů, umělců i sportovců.
Zdroj: Facebook.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V září Praha zažije unikátní festival inspirace s názvem O2 Ynspirology CON. Během celodenního programu se představí více než 30 nejinspirativnějších youtuberů, umělců, muzikantů, sportovců a osobností česko-slovenského onlinu.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 17. srpna 2016

Před nákupním centrem METROPOLE Zličín vyroste městečko postavené z lodních kontejnerů, které pojme až 5 tisíc hostů. Těm festival nabídne interaktivní zapojení do různorodých aktivit i osobní setkání s mnoha osobnostmi.

Organizátoři slibují největší „virtual reality“ hernu v České republice, grafické a graffiti workshopy, sportovní workshopy, jako například školu parkouru, či koncerty PSH, Republic of Two, Lake Malawi, Logic, VR Nobody a mnoho dalšího.

Youtuberskou scénu pak bude zastupovat tuzemská špička jako HouseBox, Johny Machette, Zachy, MadBros nebo Anna Šulc.

Ynspirology.cz

Slovo Ynspirology svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000.

Projekt je nejnovějším dílem týmu Yemiho A.D., který na stejnojmenném Youtube kanále již tři měsíce vysílá seriál, v němž se společně se svou crew vypravuje do nejrůznějších koutů světa hledat inspiraci, bavit se i pracovat.

„Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy mu schází inspirace. Ta většinou přichází od lidí z jiných světů, než ve kterých zrovna jsme. Nové věci vznikají spojením různorodosti,” vysvětluje Yemi.

Ynspirology.cz

„Připravili jsme proto O2 Ynspirology CON, který by měl být takovým středobodem inspirace ve městě. Mohlo by se zdát, že akcí, na kterých se můžete setkat s různými online celebritami je dnes víc než dost, ale O2 Ynspirology CON je z podstaty jiný. Osobnosti jsme nevybírali podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní,“ doplňuje Yemi.

Součástí programu bude i předávání cen pro nejinspirativnější on-line tvůrce do 30 let v ženské i mužské kategorii a stejně tak cena pro tým či komunitu, která podobně výrazným a kreativním způsobem ovlivňuje dění kolem sebe.

Ynspirology.cz

„O2 Ynspirology CON přesně zapadá do koncepce naší značky, protože cílí na mladé lidi, kteří nechtějí jen pasivně sledovat dění okolo sebe, ale mají naopak zájem se zapojit, vyzkoušet nové věci a rozvíjet svůj vlastní potenciál. O2 tomu navíc pomáhá prostřednictvím technologií a služeb, které nabízí,“ vysvětluje Jiří Caudr, marketingový ředitel z O2 Czech Republic.

Vstupenky na O2 Ynspirology CON jsou v prodeji na portálech GoOutTicketportal a také prostřednictvím SMSticket. Cena YNSPY PASSu je 345 korun, cena UPGRADE PASSu 789 korun.

Mrkněte na webové a facebookové stránky akce, Instagram nebo YouTube pro aktuální informace.

Zdroj: Tisková zpráva

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články