Šikovná žena vydělává spoustu peněz prodejem šál, do kterých se zachumláte s celou vaší rodinou

12. října 2016
Ohhio/Thisisinsider.com
Ohhio/Thisisinsider.com

Sedmadvacetiletá Anna Marinenko z Ukrajiny si ze svého koníčka udělala zdroj velice slušného příjmu. Její příběh je skutečně inspirativní.

Pokud jste během svých toulek virtuálním světem narazili na tlustou vlněnou deku podobné té, kterou můžete vidět na fotografii v záhlaví tohoto článku, je vysoce pravděpodobné, že byla vyrobena právě Annou.

Její obchod Ohhio se na Etsy těší obrovské popularitě – má více než 50 000 fanoušků. Kromě toho se může chlubit téměř 80 000 followery na Instagramu a 28 000 followery na Facebooku.

Marinenko se k této činnosti dostala přibližně před rokem, kdy našla obrovskou cívku takzvané merino vlny.

„Jednoho dne jsem spatřila neobvyklý materiál, který probudil mou představivost,“ vysvětlila v rozhovoru pro server INSIDER. „Neměla jsem žádné pletací jehlice, takže jsem začala plést rukama.“

Přestože se rozhodně nejedná o novou techniku, lidé jsou ochotni za jednu Anninu deku zaplatit neuvěřitelných 22 000 korun.

Nepěkné číslo, že? Jisté je ale to, že kupci nemusí mít sebemenší obavu, že by v zimě zmrzli. Spíš naopak. My bychom měli obavu, zda bychom takto zachumlaní a v konejšivém teple neupadli do zimního spánku…

Zdroj: INSIDER

Zavří­t reklamu