Tomuto postiženému klučinovi odmítá pojišťovna pomoct! Hvězdy vyráží do boje!

2. června 2019
Cestou necestou
Cestou necestou

Krásná herečka Kateřina Sedláková se se svým partnerem Petrem Pechou letos nechystá jen na svůj velký den, ale v těchto dnech ji naplno zaměstnává příprava charitativního koncertu Cestou necestou – pro Nicolase.

Nicolas je osmiletý chlapeček, který si za svůj krátký život zatím užívá spíše zázemí nemocnic než dětských hřišť. Při narození měl krvácení do mozku, což zapříčinilo středně těžkou mentální retardaci, trpí známkami autismu, má spastickou pravou ruku a k tomu všemu ještě vrozenou deformitu nohou, samovolně se mu propadá kotník a koleno se mu stáčí dovnitř. Rehabilitace pojišťovna v tomto případě nehradí. Katka a Peter chtějí celý výtěžek z koncertu věnovat právě na chlapcovu rehabilitaci a věří, že se jim podaří získat co nejvíce finančních prostředků.

Proto se rozhodli uspořádat atraktivní koncert, který se uskuteční 16. června 2019 v 19:00 hodin v Klubu Joe v Revoluční 1 v Praze. Několik slov k této akci a k charitě nám sdělila hlavní organizátorka Kateřina Sedláková: „Když mě oslovila Nicolasova maminka s žádostí o pomoc, neváhala jsem ani vteřinu. Spolupracuji už takto s organizací ALSA, která pomáhá lidem s ALS, kterému bohužel před necelými třemi lety podlehl i můj nevlastní tatínek. Proto jsem se rozhodla pomáhat dál. Je to vůbec první charitativní koncert, který pořádáme a mám velkou radost, že nás podpoří bez nároků na honorář skvělá parta umělců: Martin Písařík, Ondra Ruml, Elis Mrázová, Emma Smetana nebo kapela Inspektor Kluzó Tomáše Matonohy. Tak nám prosím držte palce, přijďte, kdo můžete a hlavně věříme, že i vy Nicolasovi pomůžete,“ sdělila Kateřina.

A jaký vztah k charitě a důvod pomáhat má nositel Ceny Thálie a spoluorganizátor, zpěvák a herec Peter Pecha, který si charitativní koncerty nevybírá, ale účastní se těch, na které má čas? „Pokud mi to nekoliduje s již domluvenou prací nebo závazkem, snažím se podpořit téměř každou charitativní akci. Nic mě to nestojí a já tím alespoň takto můžu pomoct, dokonce to cítím jako povinnost,“ vysvětlil Peter.

Večer moderují iniciátorka koncertu herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková s přítelem a budoucím manželem Peterem Pechou a slibují, že to bude parádní akce. Lístky v hodnotě 290 Kč můžete zakoupit na www.goout.net. Do kolonky hledat napište cestou necestou. Pokud chcete přispět, ale nemůžete se zúčastnit, je možné poslat i symbolickou částku 100 Kč nebo zakoupit pomyslných vstupenek více stejným způsobem.

Zavří­t reklamu