Fit a krásnátestovánísoutěže

Výpravná muzikálová show Máša a Medvěd míří do Prahy

Thumbnail # Výpravná muzikálová show Máša a Medvěd míří do Prahy

Zdroj:JVS group

V termínu 5. a 6. října 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční velkolepá dětská muzikálová show Máša a Medvěd. Především dětští fanoušci se mohou těšit na propracované představení za účasti slavných postaviček z populárního animovaného seriálu, který znají z televizních obrazovek. Představení bude předzvěstí vánočních svátků, celé bude mít vánoční motiv.

Komerční článek

Příběh holčičky Máši a bývalého cirkusového artisty Medvěda baví děti i jejich rodiče po celé Evropě, ale i dalších zemích jako například v Kanadě. Po obrovském úspěchu, který seriál slaví na televizních obrazovkách, přišli tvůrci s divadelní podobou. Tu poprvé představí také malým divákům v České republice. Ti se mohou těšit na dvě hodiny zábavy v přítomnosti svých hrdinů. Na pódiu se představí herci v obřích kostýmech a ve výpravných kulisách, které přítomné v sále doslova vezmou na dobrodružnou cestu imaginárním světem pohádky. Muzikálová show slaví úspěch po celé Evropě, kde ji navštívily miliony návštěvníků. Dětská pohádka Máša a Medvěd patří mezi novodobé ruské 3D animované pohádky.

„Jsme moc rádi, že se podařilo pohádkovou muzikálovou show Máša a Medvěd poprvé přivézt do České republiky. Celkem se na pódiu představí více než deset postav ve velkých maskách. Celé představení bude mít vánoční téma, a tak se děti mohu těšit také na setkání se Santa Clausem,“ řekla za pořadatelskou agenturu Květa Havelková.

Thumbnail # Nesmrtelná teta: Role Závisti byla psaná Jiřině Bohdalové na míru, film byl na svou dobu velmi nákladný
Mohlo by Vás zajímat:

Nesmrtelná teta: Role Závisti byla psaná Jiřině Bohdalové na míru, film byl na svou dobu velmi nákladný

Představení Máša a Medvěd bude v Praze uvedeno v termínech 5. a 6. října 2019. Každý den se bude jednat o dvě představení, uvedené v časech od 11:30 a 14:00 hodin.

NA FOTOGRAFIE Z PŘEDSTAVENÍ MÁŠA A MEDVĚD SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Komerční článek

Podobné články

Zavří­t reklamu