Výpravná muzikálová show Máša a Medvěd míří do Prahy

Nápad na projekt se zrodil u animátora Olega Kuzovkova v roce 1996, když odpočíval na pláži na Krymu a zahlédl nezbedné děvčátko, které se podobalo svým chováním Máše.
Zdroj: JVS group
Máša a medvěd je ruský animovaný televizní seriál pro děti.Pojednává o příhodách nezbedného děvčátka jménem Máša a medvěda Míši, bývalého cirkusového artisty. Seriál je připravován za pomoci 3D grafiky. Jeho producenty jsou Andrej Dobruna, Oleg Kuzovkov a Dmitrij Lovejko.Nápad na projekt se zrodil u animátora Olega Kuzovkova v roce 1996, když odpočíval na pláži na Krymu a zahlédl nezbedné děvčátko, které se podobalo svým chováním Máše.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V termínu 5. a 6. října 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční velkolepá dětská muzikálová show Máša a Medvěd. Především dětští fanoušci se mohou těšit na propracované představení za účasti slavných postaviček z populárního animovaného seriálu, který znají z televizních obrazovek. Představení bude předzvěstí vánočních svátků, celé bude mít vánoční motiv.

Komerční článek

Příběh holčičky Máši a bývalého cirkusového artisty Medvěda baví děti i jejich rodiče po celé Evropě, ale i dalších zemích jako například v Kanadě. Po obrovském úspěchu, který seriál slaví na televizních obrazovkách, přišli tvůrci s divadelní podobou. Tu poprvé představí také malým divákům v České republice. Ti se mohou těšit na dvě hodiny zábavy v přítomnosti svých hrdinů. Na pódiu se představí herci v obřích kostýmech a ve výpravných kulisách, které přítomné v sále doslova vezmou na dobrodružnou cestu imaginárním světem pohádky. Muzikálová show slaví úspěch po celé Evropě, kde ji navštívily miliony návštěvníků. Dětská pohádka Máša a Medvěd patří mezi novodobé ruské 3D animované pohádky.

„Jsme moc rádi, že se podařilo pohádkovou muzikálovou show Máša a Medvěd poprvé přivézt do České republiky. Celkem se na pódiu představí více než deset postav ve velkých maskách. Celé představení bude mít vánoční téma, a tak se děti mohu těšit také na setkání se Santa Clausem,“ řekla za pořadatelskou agenturu Květa Havelková.

Velkou roli hrají dobře zvolené exteriéry a reály. Natáčelo se na zámcích Vranov nad Dyjí, Sychrov, Horšovský Týn a ve skanzenech v Kouřimi a na Veselém Kopci.
Mohlo by Vás zajímat:

Nesmrtelná teta: Role Závisti byla psaná Jiřině Bohdalové na míru, film byl na svou dobu velmi nákladný

Představení Máša a Medvěd bude v Praze uvedeno v termínech 5. a 6. října 2019. Každý den se bude jednat o dvě představení, uvedené v časech od 11:30 a 14:00 hodin.

NA FOTOGRAFIE Z PŘEDSTAVENÍ MÁŠA A MEDVĚD SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články