Speciál: Hubněte s námiTestovánísoutěže

Zpívající kozy vám přejí veselé Vánoce. Poslechněte si jejich nové album!

Zpívající kozy vám přejí veselé Vánoce. Poslechněte si jejich nové album!
Zdroj: Youtube.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Venku je první kozami nazpívané vánoční album a vy byste si ho měli přidat do svého playlistu. Ne snad proto, že se teď šíří Spojenými státy jako virál. Výtěžek z každého přehrání desky s názvem All I Want for Christmas is a Goat poputuje na konto charitativní organizace Action Aid, která se zasazuje o odstranění chudoby a bezpráví ve více než 45 zemích.

Barbara Lorenzová 11. prosince 2015

Nenechte se ale zmást – dosazení koz do rolí interpretek alba nijak nesouvisí s tím, jak bizarní toto spojení je. Kozy slaví úspěch hlavně díky svému významu v nejchudších oblastech světa.

__youTubeContainer____-M7sMIJRQgg

Přežijí v místech, které jsou příliš suché pro pěstování plodin, slouží coby šikovný přepravní prostředek a v neposlední řadě dávají mléko a vlnu. Právě tyto benefity byly pro mnoho lidí na světě prvním krokem k soběstačnosti, popsala důležitost tohoto dobytka organizace.

Kolekci osmi písniček si můžete přehrát prostřednictvím všech hlavních streamovacích služeb. Najdete mezi nimi takové šlágry jako Tichá noc, Rolničky nebo We Wish You a Merry Christmas.

„Kozí“ album vydala organizace, aby přitáhla pozornost ke své činnosti. Zda se jí to podařilo, asi nemusíme rozvádět.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články