Zpívající kozy vám přejí veselé Vánoce. Poslechněte si jejich nové album!

Pod stromeček si přejete kozu. Jen to ještě nevíte.
Zdroj: Youtube.com

Venku je první kozami nazpívané vánoční album a vy byste si ho měli přidat do svého playlistu. Ne snad proto, že se teď šíří Spojenými státy jako virál. Výtěžek z každého přehrání desky s názvem All I Want for Christmas is a Goat poputuje na konto charitativní organizace Action Aid, která se zasazuje o odstranění chudoby a bezpráví ve více než 45 zemích.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 11. 12. 2015 16:37

Nenechte se ale zmást – dosazení koz do rolí interpretek alba nijak nesouvisí s tím, jak bizarní toto spojení je. Kozy slaví úspěch hlavně díky svému významu v nejchudších oblastech světa.

__youTubeContainer____-M7sMIJRQgg

Přežijí v místech, které jsou příliš suché pro pěstování plodin, slouží coby šikovný přepravní prostředek a v neposlední řadě dávají mléko a vlnu. Právě tyto benefity byly pro mnoho lidí na světě prvním krokem k soběstačnosti, popsala důležitost tohoto dobytka organizace.

Kolekci osmi písniček si můžete přehrát prostřednictvím všech hlavních streamovacích služeb. Najdete mezi nimi takové šlágry jako Tichá noc, Rolničky nebo We Wish You a Merry Christmas.

„Kozí“ album vydala organizace, aby přitáhla pozornost ke své činnosti. Zda se jí to podařilo, asi nemusíme rozvádět.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články