Fit a krásnátestovánísoutěže

Dobrodružná komedie Země ztracených: Film získal neoblíbené ocenění Zlatá malina, objevily se v něm i hvězdy z původního seriálu

Zdroj:TV Nova

+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Sci-fi komedie z roku 2009, která vypráví příběh Dr. Marshalla, dělníka a asistentky. Ty vsál vír do paralelního vesmíru, kde žije primátka Chaka, dinosauři a mnoho dalších nebezpečných a neuvěřitelných bytostí.

Petra Járková 30. dubna 2020

Komik Will Ferrell si v komedii Země ztracených zahraje kvantového paleontologa Dr. Ricka Marshalla, který se rozhodl seknout s vědeckou kariérou. Věří totiž jako jediný v cestování časem a navíc ho považuje za lék na problémy lidstva.

Mladá fanynka

Na jedné z přednášek se Dr. Marshall setkává s mladou vědkyní Holly, která je jeho velkou fanynkou. Marshalla to namotivuje a dokončí zařízení, na kterém pracoval dlouhé roky. Toto zařízení umožňuje cestovat časem.

Zkouška stroje času

Doktor a malá Holly ho chtějí vyzkoušet a brzy zjišťují, že opravdu funguje. Ocitají se ve světě dinosaurů, ještěrů a dalších podivných tvorů a bytostí. Hned se chtějí vrátit, bohužel se jim však porouchá stroj času. Ocitají se v pasti.

Thumbnail # Filmové chyby ve sci-fi Ex Machina: Záhadně suché triko i robot s lidskými lýtky
Mohlo by Vás zajímat:

Filmové chyby ve sci-fi Ex Machina: Záhadně suché triko i robot s lidskými lýtky

Přátelství s opicí

Naštěstí se seznámí s opicí Chaky, která se stane jejich přítelem a pomůže jim rozbitý stroj času opravit.

Zlatá malina

Film nebyl kritiky a odborníky pozitivně přijat. Roku 2010 získal ocenění Zlatá malina v kategorii nejhorší prequel, remake, rip-off.

Hvězdy sedmdesátých let

V dobrodružné komedii z roku 2009 se objeví i hvězdy z původního seriálu ze sedmdesátých let. Jedná se o Kathy Coleman a Wesleyho Eure. Zahráli si křoví, které se ale nakonec do finální podoby nevešlo.

NA SNÍMKY Z FILMU ZEMĚ ZTRACENÝCH SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA KOMEDII ZEMĚ ZTRACENÝCH SE MŮŽETE PODÍVAT DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu