Krimi komedie RocknRolla: Drama na place, Madonna málem zlikvidovala injekcí Gerarda Butlera

Divoká zábavná gangsterka plná sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho.
Zdroj: TV Nova
Divoká zábavná gangsterka plná sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho. Divoká zábavná gangsterka plná sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho. Divoká zábavná gangsterka plná sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho. Divoká zábavná gangsterka plná sexu, rváčů a rock´n´rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho. + 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Akční snímek z roku 2008, jehož scénář napsal a film i režíroval Guy Ritchie. Příběh o londýnském gangsterovi, kterému začíná šlapat na paty bohatší a mocnější konkurence.

Petra Járková
Petra Járková 28. dubna 2020

Zábavná gangsterka plná sexu, akce a skvělých hereckých výkonů RocknRolla, patří mezi diváky i kritiky oblíbené filmy, které se řadí mezi ty kultovní. Protřelý zloděj v podání Gerarda Butlera a jeho kumpáni hrají na dvě strany, díky čemuž se snaží dostat mezi zločince vyššího levelu. Do toho příběhem prochází drsná účetní, rocker předstírající pro úspěch vlastní smrt a neschopný hudební magnát, prostě společnost, u které nechcete dnes večer chybět.

Kdo je RocknRolla?

Věděli jste, že výraz RocknRolla opravdu existuje? Jde o označení někoho, kdo je velmi temperamentní, živý a lehce nečitelný. Nad ničím se nepozastavuje, do všeho jde a nic neřeší. Nezajímá ho názor jiných. Většina diváků si myslí, že si toto slovo vymyslel režisér Guy Ritchie, ale není to pravda.

Osudový film Guye Ritchieho

Do tohoto snímku Guy vkládal obrovské naděje, jde totiž o první film, ke kterému sám napsal scénář, zrežíroval ho a také fungoval jako většinový producent.

Injekce od Madonny

Gerardu Butlerovi nebylo během natáčení dobře, tak se tehdejší manželka Guye Ritchieho, zpěvačka Madonna, rozhodla, že mu pomůže injekcí vitamínu B12. Tomu se však ještě přitížilo a Madonna prý byla ze samotné situace dost šokovaná, omlouvala se, ale za stav samozřejmě nemohla.

Madonna během turné v roce 2015 ve Stockholmu.
Mohlo by Vás zajímat:

Popová královna Madonna zrušila další koncert. Stále ji trápí zdravotní problémy

Zánět jícnu

Během natáčení ovšem došlo i ke kuriózním situacím. Butler, který nakonec trpěl zánětem jícnu, měl problém s líbáním. Thandie Newton se s ním nechtěla líbat, tak se v nějakých scénách muselo přistoupit na montáže, které občas působily legračně.

Odkazy na klasiku

Ve snímku RocknRolla najdete odkazy na minimálně dva filmy z britské filmové klasiky. Poznáte, kde se odkazuje na Pýchu a předsudek a kde na Soumrak dne?

Jedenáct mrtvých

Ač by se dalo očekávat, že ve filmu krev poteče proudem, není to tak. Za celou gangsterku zemře pouhých 11 osob, což je na dnešní poměry akčních filmů dost málo.

NA SNÍMKY Z FILMU ROCKNROLLA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA FILM ROCKNROLLA SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 21:50 NA NOVA CINEMA

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články