Fit a krásnátestovánísoutěže

Poklad z půdy se vrací: Našli jsme i náhrdelník za miliony, vzpomíná moderátor Jan Rosák

Poklad z půdy se vrací: Našli jsme i náhrdelník za miliony, vzpomíná moderátor Jan Rosák
Zdroj: TV Prima
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Oblíbený pořad Poklad z půdy, který by se dal přirovnat k Zastavárnám a Skladům, se vrací zpět na obrazovky, a to již s pátou řadou. Jak na předchozí natáčení vzpomíná moderátor Pokladu z půdy Jan Rosák? Utkvěl mu v paměti nějaký zajímavý předmět? A co prozradil o nových dílech?

Kamil Šivák 31. srpna 2020

Zajímají vás lidské příběhy a zároveň vás baví poznávat historii neobvyklých předmětů? Pak je tu pro vás show Poklad z půdy. V každém díle je oceněno několik “pokladů” odborníky, kteří si mohou v následné aukci daný předmět koupit. Co myslíte, nenastal čas udělat na půdě pořádek?

Na premiérové díly Pokladu z půdy se můžete podívat každé pondělí na TV Prima

Nejraději mám příběhy, které se ukrývají za předměty

“Pořad se neodvíjí jen od zajímavých starožitností, ale i od lidských příběhů,” uvedl Jan Rosák v rozhovoru pro TV Prima. “Ty historky mě baví úplně nejvíc. Někdy se člověk dozví skutečně něco neuvěřitelného a setká se s velmi zajímavými lidmi, kteří se nebojí odhalit úplně všechny okolnosti.”

A co tedy Janu Rosákovi utkvělo v paměti? “Pamatuji si na některé velmi zajímavé sumy, které nabízeli naši odborníci. Na posledním natáčení se objevil velmi vzácný náhrdelník, jež měl hodnotu několika milionů. Když se to jeho majitelka dozvěděla, mimochodem za něj chtěla alespoň 2000, musel jsem ji podepřít. “

Reality show Válka skladů: Kriminální minulost hlavních hvězd, filmy pro dospělé a problém exmanžela Sandry Bullock
Mohlo by Vás zajímat:

Reality show Válka skladů: Kriminální minulost hlavních hvězd, filmy pro dospělé a problém exmanžela Sandry Bullock

Na co se těšit?

“V nové řadě uvidíme hned několik strojů, zejména motorek, pak také auta, tím myslím Velorex. Dále šperky, hračky, loutky. U nás doma by se dlouho neohřály hračky ve formě nábytku, mí vnukové jsou hodně akční, takže by ty malé vyřezávané věci letěly ihned do kouta,” prozradil moderátor pořadu Jan Rosák.

Během pauzy jsem se nenudil

I natáčení Pokladu z půdy se muselo kvůli covidu na jaře přerušit. “S nečekaným volnem jsem si dokázal poradit. Vždy se musím na něco těšit, to je motor mého života. Pracoval jsem v rádiu a staral se o vnuky. Chodili jsme na procházky a jakmile to šlo, vrhli jsme se i na tenisové kurty,” řekl Rosák.

Show se pro pátou sérii přestěhovala do nového studia. Jak tuto změnu hodnotí její moderátor? “Vše je nové a krásné. Zázemí je taky bezvadné. Mám svoji místnost, kde můžu odpočívat a připravovat se na natáčení. Vše je hezky po ruce,” dodal Jan Rosák.

Zdroj textu: TV Prima
Zdroj fotek: TV Prima

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu