Reality show Válka skladů: Kriminální minulost hlavních hvězd, filmy pro dospělé a problém exmanžela Sandry Bullock

Válka skladů
Zdroj: Nova Action
Válka skladůVálka skladůVálka skladůVálka skladů+ 6 fotek+ 7 fotek

Válka skladů je, stejně jako Hvězdy zastavárny, stálicí televizní obrazovky. První díl jsme mohli vidět již v roce 2010. V tomto pořadu se vystřídalo mnoho zajímavých postav, nicméně jen některé z nich si s sebou vláčejí pěkně velkého kostlivce ve skříni. Co se tak nemělo nikdy dostat na veřejnost? A o čem by raději někteří účastníci aukcí raději pomlčeli?

Kamil Šivák
Kamil Šivák 7. května 2020

Princip Války skladů je jednoduchý. Kóje, které jsou na prodej, se nejprve otevřou, aby se na ně mohli potencionální kupci podívat. Nikdo z nich však nesmí vstupovat dovnitř, ani se ničeho dotýkat. Poté začne dražba a ten, který dá nejvyšší nabídku, vyhrává. Jestli se dotyčnému jeho vklad vrátí, je už ve hvězdách, vše záleží na dobrém odhadu a štěstí.

Na Válku skladů se můžete podívat každý den v podvečer na Nova Action.

Mladá puška Jarrod Schulz

Tohle by Jarrod asi do éteru dobrovolně nepustil. Hned třikrát byl zadržen za distribuci psychotropních a omamných látek. Za svou nerozvážnost si odseděl celkem šestnáct měsíců ve státním vězení.
Účast ve Válkách skladů se tak jeví jako záchrana na poslední chvíli. První možnost angažovat se v tomto odvětví dostal od své tety, která vlastnila skladovací zařízení. Předtím se ještě snažil prorazit v businessu s hypotékami, ale marně. Postupem času si se svou partnerkou otevřeli bazar. A jak se dostal k účinkování v reality show? Úplně náhodou. S producenty show se setkal na aukci v Harbor City v Kalifornii. Měl to štěstí, že zrovna řešili, koho by do nově vznikajícího pořadu obsadili.

Reality show Mistři zastavárny. Vše je nahrané, hlavní aktéři měli problémy se zákonem
Mohlo by Vás zajímat:

Reality show Mistři zastavárny. Vše je nahrané, hlavní aktéři měli problémy se zákonem

Pomsta

V roce 2010 vznikla na internetu webová stránka, kde mohli zhrzení partneři nahrávat erotické fotky svých protějšků. Obětí kyberšikany se stala i dlouholetá družka Schulze, Brandi Passante. Celou věc dala k soudu a žádala odškodné ve výší dva a půl milionů dolarů. Soudce však tehdy nestál na její straně a přiznal jí pouze náhrady ve výší 750 dolarů. Zároveň vydal rozkaz o tom, že má být kompromitující materiál neprodleně odstraněn. Proč takový rozsudek? Dotyčná žena byla totiž Brandi jen velmi podobná.

Láska na první pohled

Kdo by neznal ústřední dvojici licitátorů Dana a Lauru Dotsonovy. Laura se se svým budoucím chotěm setkala v roce 1996 a prý ji na něm zaujala jeho energičnost. A když ho viděla v práci, pomyslela si, že toho muže si musí bezpodmínečně vzít. Pravdou je, že Dan je opravdu zkušený dražitel. Svůj první obchod uzavřel již v jedenácti letech. I u něj to byla láska na první pohled. “Neváhal jsem. Hned jsem ji požádal o ruku,” řekl Dotson.

Reality show Experiment 21: Zajímavá sociální studie, nebo jen přehlídka amorálních exhibicionistů?
Mohlo by Vás zajímat:

Reality show Experiment 21: Zajímavá sociální studie, nebo jen přehlídka amorálních exhibicionistů?

Špatný vtip

Exmanžel Sandry Bullock, Jesse James, by se měl naučit, co je vtipné, a co je už hodně přes čáru. Poté, co se přiznal k tomu, že podváděl svou ženu, si začal sypat popel na hlavu ještě kvůli tomu, že pronikla na veřejnost fotografie, na níž má na hlavě nasazenou brigadýrku oficíra SS a hajluje. Samozřejmě, že to všichni zase špatně pochopili. Byl to dárek od jeho židovského kmotra a stálice Války skladů, Barryho Weisse. Navíc se mělo jednat o hollywoodskou rekvizitu. Jesse ještě zkusil svého kmotra poprosit, zda by jej v tomto skandálu nepodpořil, ten však odmítl, a to vzhledem k tomu, že je nyní veřejně činnou osobou.

NA DALŠÍ PŘEKVAPIVÁ FAKTA O VÁLCE SKLADŮ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zdroj textu: looper.com
Zdroj fotek: Nova Action

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články