Posilte svou imunitu: Ve zdravém těle zdravý duch

Posilte svou imunitu: Ve zdravém těle zdravý duch

Už naše babičky říkaly, že přirozené posilování imunity, otužování a pohyb je pro naše tělo to nejlepší. Pokud se o něj náležitě staráte, podepíše se to pozitivně na vaší imunitě i kvalitě života, což je v dnešní době více než důležité.

Speciální projekt
Speciální projekt 10. března 2021

Když vám někdo před dvěma lety přál hodně zdraví, brali jste to jako obyčejnou frázi. Dnes je to to největší přání, které má každý z nás. Málokdo si myslel, že se ve svém životě dočká něčeho takového, jako je pandemie koronaviru, která celý svět ničí už více než rok a umírají kvůli ní lidé, kteří by tu s námi mohli ještě pěknou řádku let být. Myslete tedy na zdraví své a svých blízkých, posilujte imunitu a žijte zdravě. Máte tak mnohem větší šanci na to, že se vám obávaný vir vyhne.

Zažívání v pohodě, základ zdraví

Posilte svou imunitu: Ve zdravém těle zdravý duchNaturevia

Zažívací problémy trápí pravidelně až 70 % lidí. Mnoho z vás je zažilo na vlastní kůži a ví, že není na co vzpomínat. Nechcete-li nic ponechat náhodě, pak můžete vsadit na prevenci. Účinnou obranou je rovnováha střevní mikroflóry. Té lze docílit pomocí užívání probiotických bakterií, které osídlí střeva a bojují s cizími škodlivými bakteriemi. K dostání je celá řada přípravků, ale o to více úskalí se v lékárně skrývá. Musíte zvolit takový preparát, jenž bude stabilní. Přesně to splňují Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které jsou vyrobené speciální patentovanou technologií, jež podstatně zvyšuje odolnost a stabilitu probiotických bakterií, takže se nemusí uchovávat v chladu. Tento doplněk stravy má v jedné kapsli 15 miliard laktobacilů s bifidobakteriemi a obsahuje také tolik potřebný vitamin C. 

Zdravá hladina cholesterolu v krvi

Posilte svou imunitu: Ve zdravém těle zdravý duchAllivictus

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy, který je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní a viruprosté sadby. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů, jako jsou podpora imunity, snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami nebo udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

Kokosovým olejem proti virům i plísním

Posilte svou imunitu: Ve zdravém těle zdravý duchAlbert

Kokosový olej je nejen zdravější než klasický, ale také skvěle voní, chutná a v neposlední řadě podporuje vaši imunitu. Odborníci řadí kokosový olej mezi nejzdravější oleje a podle nejnovějších studií dokonce podporuje obranyschopnost organismu a působí protizánětlivě. Ani bakterie a kvasinky nemají proti mastným kyselinám v kokosovém olej šanci. Působí nejen proti nim, ale také proti virům a plísním. Kvalitní kokosový olej v bio kvalitě seženete za velmi příznivou cenu v Albertu.

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články