Deva Cassel je krásná jako její máma Monica Bellucci. Ukázala však i modré oči

dcera Moniky Bellucci a Vincenta Cassela
Zdroj: instagram.com/d.casseluxxi
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Deva Cassel je dokonalým příkladem toho, že jablko nepadá daleko od stromu. Je totiž stejně krásná jako její slavná máma Monica Bellucci. Vypadá zkrátka, jako by jí z oka vypadla. Jenže v jednom příspěvku na sociálních sítích se odhodlala docela k velké změně.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 27. července 2020

Deva Cassel je dcerou italské modelky a slavné herečky Monicy Bellucci a známého francouzského herce Vincenta Cassela. Monica s Vincentem se vzali v roce 1999 a vydrželi spolu až do roku 2013, kdy se rozvedli.

Přes veškerou slávu světa Monice nejvíce záleží na její rodině.
Mohlo by Vás zajímat:

Nestárnoucí italská kráska, supermodelka a Bond girl Monica Bellucci slaví 54. narozeniny

Monicu a Vincenta spojuje krásná dcera

Vincent, jenž pochází z umělecké rodiny, už je ale zase ženatý. V roce 2018 si vzal za ženu Tinu Kunakey. Ani pětapadesátiletá rodačka z italského města Città di Castello nemá o nápadníky nouzi, Monica Bellucci se ale už znovu nevdala.

Ačkoliv už Monica s Vincentem netvoří pár, jedno je spojuje. Radost jim totiž dělá patnáctiletá dcera Deva Cassel, jejíž krásu mohou sledovat fanoušci na Instagramu. A všichni mají jasno – Deva vypadá stejně krásně, jako její máma. Stejně jako ona se také vydala na dráhu modelky a spolupracuje se slavnou značkou Dolce & Gabbana.

Influencerka Danae Mercer ukazuje, jak na sociálních sítích zakrýt nedokonalosti těla a vypadat báječně.
Mohlo by Vás zajímat:

Jak se lže na Instagramu. Modelka odhaluje techniky, jak zakrýt nedokonalosti

Modré oči jsou cool

Deva toho po své mámě zdědila opravdu hodně. Má krásnou postavu, stejné vlasy, nos i tmavé oči. Jenže na jednom z příspěvků všechny překvapila. Na Instagram totiž nahrála krátké video, na kterém její oči „změnily“ barvu na modrou. „Modré oči jsou cool,“ napsala pod příspěvek.

Své fanoušky tak Deva, která má i krásný hlas, na což je pyšný její táta Vincent, rozdělila na dvě poloviny. Zatímco někteří jsou z jejich modrých očí nadšení, jiným se více líbí ty hnědé. A která barva vyhrála u vás?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Deva Cassel (@d.casseluxxi),

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články