Fit a krásnátestovánísoutěže

Zpěvačka Cher se rozpovídala o vztahu s Madonnou. A hezké to nebylo

Thumbnail # Zpěvačka Cher se rozpovídala o vztahu s Madonnou. A hezké to nebylo

Zdroj:Profimedia.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zpěvačky Cher a Madonna patří ke stálicím hudebního nebe. Není však žádným tajemstvím, že se vzájemně moc nemusí a několikrát se do sebe slovně pustily. Zejména čtyřiasedmdesátiletá Cher své o třináct let mladší rivalce nikdy nic nedarovala.

Kateřina Sobolová 18. června 2020

Spor mezi Cher a Madonnou trvá už léta. Poprvé to mezi nimi výrazněji zajiskřilo v roce 1991, když Cher promluvila v rozhovoru pro CBS. „Je na ní něco, co se mi na ní nelíbí. Ona je zlá. Vzpomínám si, jak jsem ji několikrát přivedla do svého domu a ona byla na všechny tak drzá,“ řekla tehdy zpěvačka z Kalifornie. „Přijde mi, že toho má tolik, že se tak chovat opravdu nemusí,“ dodala.

Thumbnail # Tajemství Madonny, jak si stále udržet sexy křivky: Vyzkoušejte novinku jógalates
Mohlo by Vás zajímat:

Tajemství Madonny, jak si stále udržet sexy křivky: Vyzkoušejte novinku jógalates

Madonna je dál než já

Od té doby uplynula řada let, ze dvou slavných amerických zpěvaček se ale nikdy velké kamarádky nestaly. To však nemění nic na tom, že Cher (74) Madonnu (61) uznává. „Ve skutečnosti proti ní nic nemám. Respektuji, že je mnohem dále než já,“ uvedla.

Cher ví, že se Madonna, která je nazývaná královnou popu, nedostala na vrchol jen tak. „Je neuvěřitelně kreativní. Protože za mé doby jsem byla docela dobrá v tom, co jsem dělala, ale ona to dělá mnohem lépe,“ citoval její slova portál mirror.co.uk.

Thumbnail # 80. léta patřila Madonně: Jak se zrodila královna popu?
Mohlo by Vás zajímat:

80. léta patřila Madonně: Jak se zrodila královna popu?

Duet s Madonnou? Ne!

Cher si každopádně o Madonně stále myslí své. „Je neuvěřitelně kreativní, protože není neuvěřitelně talentovaná. Není ani krásná, ale je tak trochu hrubá,“ dodala.

Autorka slavného hitu Strong Enough o Madonně jednou dokonce řekla, že se chová jako rozmazlený spratek. Jejich vztahu moc neprospěla ani otázka v pořadu The Ellen DeGeneres Show, kde byla vyzvána, aby řekla, s kým by si chtěla zazpívat v duetu. „Adele a Pink. Ale ne Madonna,“ vypálila.

Thumbnail # Recept na věčnou krásu: Královna popu nepije elixír života, jen dodržuje přísný jídelníček
Mohlo by Vás zajímat:

Recept na věčnou krásu: Královna popu nepije elixír života, jen dodržuje přísný jídelníček

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu