Andílci opět na scéně: Průsvitné modely, zářivá žlutá i zlatá křídla nejen v podání okouzlující dcery Kate Moss

Andílci Victoria's Secret v novém: Okřídlená Lila Moss a zářivě žlutá Gigi Hadid zazářily na představení projektu v New Yorku
Zdroj: Profimedia/koláž: Lifee
Dcera Kate Moss šlape své slavné matce v modelingu pomalu na paty. V New Yorku se předvedla v průsvitném modelu odhalujícím prádlo s nepřehlédnutelnými zlatými křídly.Jedna z původních Victoriiných andílků, jihoafrická supermodelka Candice Swanepoel předvedla vosí pas v zlatočerném korzetovém mini modelu.Herečka a modelka Julia Fox byla další z okřídlených tváří večera.Modelka a herečka Priyanka Chopra v průsvitné róbě taktéž odhalující prádlo.+ 7 fotek+ 8 fotek

Ikonická značka spodního prádla Victoria’s Secret, proslulá opulentními přehlídkami se svými andílky v hlavní roli, před čtyřmi lety tuto nenapodobitelnou show ukončila. Nyní ale přichází s novým konceptem prezentace a angažuje novou generaci nejkrásnějších žen světa ve svém nejnovějším projektu –⁠ Victoria’s Secret Tour.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková07. 09. 2023 14:30

Včerejší velkolepé představení projektu v New Yorku přivedlo na červený koberec a před objektivy novinářů mnoho známých tváří, aby podpořily vznik projektu, který přetvoří ikonickou módní show značky v inovativní celovečerní dokument. Ten vezme své diváky do zákulisí řemesla i do životů jednotlivých ikon značky

Živá událost, která bude 26. září streamována na platformě Amazon Prime, plánuje představit nové talenty a návrháře z celého světa spolu s produkty značky a v tiskové zprávě k němu stojí: “Projekt spojí módu, film, umění a kulturu s dynamickými globálními kreativci, špičkovými supermodelkami, hudebními talenty a dalšími.”

Někdejší i současní aneb přehlídka andílků v ulicích New Yorku

Včerejší oficiální představení očekávaného snímku si tak nenechaly ujít zástupy hvězd, mezi nimi především modelky a někdejší andílci značky Victoria’s Secret Naomi Campbell (53), Candice Swanepoel (34) nebo Emily Ratajkowski (32). Večer ale přilákal i mnoho krásných a úspěšných modelek z řad potomků slavných rodičů, například dceru zpěvačky Madonny (60) Lourdes Leon (26), Iris Law (22), jejímž otcem je britský herec, krasavec Jude Law, nebo půvabnou Lilu Grace Moss (20). Ta taktéž kráčí ve šlépějích své slavné matky, britské supermodelky Kate Moss (49).

Křídla motýlí či andělská

A že je opět řeč o znovu oživlých “andílcích”, to dokazovaly také modely, které hvězdné tváře při představení nového snímku předvedly. Lila Grace Moss doplnila prádlový outfit obřími zlatými křídly, nepřehlédnutelná křidélka vévodila také průsvitné kreaci italsko-americké herečky a modelky Julie Fox (33).

Záplavu nahých šatů prolomila Gigi Hadid

Sofistikovaněji pak přehlídku krásy Viktoriiných andílků pojaly supermodelky Emily Ratajkowski či Gigi Hadid (28). Zatímco Emily sáhla po sexy koženém kompletu kalhot a crop topu v milované černé, Gigi se, místo záplavy tylu, šifonu a dalších průhledných tkanin, které při výběru outfitu imponovaly většině ostatních krásek, nechala zlákat nepřehlédnutelným odstínem žluté, který rozzářil jednoduché asymetrické midi koktejlky s řasením.

Na andělské outfity z představení snímku se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články