Blanka (32): Při oslavě narozenin jsem vyrazila do sklepa pro deky. Našla jsem tam ženatého kamaráda uspokojovat známou

Skutečné příběhy o sexu: Při oslavě narozenin jsem vyrazila do sklepa pro deky. Našla jsem tam ženatého kamaráda uspokojovat známou
Zdroj: Freepik

Blanka slavila kulaté narozeniny a manžel pro ni přichystal oslavu. Pozval okruh přátel a bavili se až do rána. Ve sklepě přitom Blanka přistihla kamaráda při nevěře.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 26. 05. 2024 19:00

Před několika lety jsme se s manželem a dětmi přestěhovali do domu se zahradou. Tři dlouhé roky jsme ho vlastnoručně stavěli. Já vařila zedníkům a u toho hlídala malé děti, manžel byl každou volnou chvíli na stavbě. Ale měli jsme cíl a zvládli jsme to.

Jsem vděčná za svého manžela

Milujeme trávit čas s dětmi na zahradě. A milujeme si večer sednout v pergole při světle svíček a popíjet víno. Samozřejmě, že se umíme i pohádat. Ale obecně jsme oba v manželství spokojení. Ve svém okolí máme svobodné i zadané kamarády. Někdo má i děti.

A právě s těmito lidmi vyrážíme na víkendy, kde dětem dopřáváme kolektiv vrstevníků a den plný her. Vymýšlíme pro ně stezky odvahy nebo celodenní výlety s úkoly. Zkrátka ideální život jak rodinný, tak v partě kamarádů.

Manžel mi uspořádal oslavu narozenin

Když jsem slavila kulaté narozeniny, manžel mi uspořádal oslavu. Vše zařídil. Na zahradě jsme grilovali, děti si hrály a večer byl pozvaný diskžokej, který vytvořil perfektní atmosféru pro nás, dospělé. Pilo se, bavili jsme se a pro mě to byl nejkrásnější dárek, který mi kdy v životě manžel dal.

Večer se ochladilo, a tak jsem šla do sklepa, abych přinesla deky. Sešla jsem po schodech a otevřela. V tu chvíli jsem zůstala jsem jako solný sloup. Náš ženatý kamarád se tam oddával vášni s jednou nezadanou známou. Ona byla opřená o skříňku a kamarád s ní divoce souložil zezadu. Jejich vzdychání budu slyšet v hlavě velmi dlouho. Přišla jsem v okamžiku jejich vyvrcholení. Vycouvala jsem z místnosti, ale všimli si mě. Utekla jsem a nedala na sobě nic znát. Bavila jsem se až do rána, ale milostným aktérům jsem se vyhýbala.

O svém nočním zážitku musím mlčet

Druhý den jsem se svěřila manželovi se svým nočním zážitkem. Chvíli mlčel a povídá: „Lásko, zapomeň na to. Já vím, že se takto kamarád chová. Podvádí manželku na každém kroku.“ Potom dodal, že s jeho chováním nesouhlasí, že mu to i řekl, ale víc dělat nebude. Rozhodně nebude ten, kdo to půjde oznámit jeho manželce. „A tebe prosím taky, ať se do toho nepleteš,“ dodal.

Souhlasit mě přiměl až argument, že nevíme, jak to doma mají. Třeba to manželka ví, ale z nějakého důvodu to toleruje. Třeba s ním je kvůli dětem či finančnímu zajištění. A kdybych za ní šla, uvedla bych ji do rozpaků. Možná bych ji i společensky znemožnila. Nežije se mi s tím tajemstvím dobře, ale poslechnu manžela. Jen se modlím, abychom s nimi na společný víkend s dětmi jeli za delší dobu, abych se náhodou neprořekla.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články