Brigitte Nielsen (60) otevřeně o výchově pětileté dcery: Synové mi vyčítají, že jsem na mateřství stará

Brigitte Nielsen (60) otevřeně o výchově pětileté dcery: Synové mi vyčítají, že jsem na mateřství stará
Zdroj: Profimedia
Dánská herečka a modelka Brigitte Nielsen přivedla v 54 letech na svět dcerku Fridu. Pozdní mateřství si přitom nemůže vynachválit, prý je mnohem trpělivější a moudřejší.Bývalá manželka Sylvestera Stallonea na svůj věk rozhodně nevypadá. Popáté se vdala a tvrdí, že je dokonale šťastná.Jejím manželem je o 15 let mladší Ital Mattia Dessi, se kterým žije ve španělské Marbelle. O miminko se společně snažili dlouhých 13 let.Otěhotnět se herečce podařilo až ve chvíli, kdy jí doktor dával zhruba dvouapůlprocentní šanci. Dceři Fridě je nyní pět let a Brigitte tvrdí, že je jí mnohem lepší matkou, než bývala svým synům.+ 1 fotka+ 2 fotky

Opravdu husarský kousek se povedl bývalé modelce a herečce Brigitte Nielsen. Po 13 letech marných pokusů o otěhotnění přivedla v 54 letech na svět dcerku Fridu (5). Nyní, v šedesáti letech, se bývalá manželka Sylvestera Stallonea (77) magazínu People svěřila, že nic lepšího, než se v pozdním věku znovu stát maminkou, ji potkat nemohlo. 

Tereza Švandová
Tereza Švandová23. 11. 2023 05:00

Hvězda osmdesátek přitom moc dobře ví, co si myslíte. Že mít v šedesáti letech pětiletou dceru, je jaksi nepatřičné a že je na to zkrátka stará. "Polovina světa to říkala, když jsem v 54 letech otěhotněla, a to včetně mých čtyř synů," poukázala v rozhovoru pro časopis People Nielsen, jejímž starším potomkům je mezi 28 a 39 lety.

"Ale nutno na úvod podotknout, že být na něco příliš starý, je nesmysl," rozvíjí dál myšlenku krátkovlasá blondýnka. "Neříkáme to ani mužům, kteří si pořídí dítě v šedesáti, sedmdesáti nebo dokonce osmdesáti. Podívejte se na Roberta De Nira. Je mu 79 a má sedmiměsíční miminko."

Cítím stejnou lásku a trpělivost jako babičky, tvrdí Nielsen

Nielsen už sice není nejmladší, přesto vidí na mateřství v pozdním věku spoustu výhod. Například tu, že je mnohem zkušenější a moudřejší. Díky tomu je prý skvělá máma. "Však sami nejlépe víte, jak si děti váží babiček, jak je milují. A já už jsem duševně v této fázi. Mám daleko větší trpělivost a také tu špetku lásky navíc," soudí Brigitte, které byste šedesátku rozhodně nehádali.

Také má na dcerku daleko víc času, než kdysi na syny. "Když jsem byla mladší, musela jsem často dělit čas mezi sebe, děti a práci. Nyní má absolutní přednost Frida," poukazuje Nielsen s tím, že je paradoxně také méně unavená, než byla s předchozími dětmi.

Šance, že Brigitte Nielsen otěhotní, byla asi 2,5 procenta

Nielsen momentálně žije ve španělské Marbelle se svým pátým manželem, Italem Mattiem Dessim (45). Dali se dohromady v době, kdy jí bylo 42 let a jemu 27. A jak vidno, na výbornou jim to oproti předsudkům klape dodnes. Brigitte dokonce přiznává, že se nikdy necítila tak šťastná. Vzdala se pití i cigaret a většinu času věnuje dceři.

"Na narození Fridy jsem měla spoustu času se připravit," poukázala herečka s tím, že se jí dlouhých 13 let nepovedlo otěhotnět vzdor několika pokusům o umělé oplodnění. "Lékař už mě jemně upozornil, abych byla realistka, co se týče možnosti otěhotnění. Že je tam asi 2,5procentní šance, že se to povede. Takže když jsem viděla dvě čárky na těhotenském testu, byl to vlastně zázrak. A pak přišel strach. Přece jen mi bylo 54 let a byla jsem vysoce riziková těhule," uvědomuje si Nielsen.

Nakonec ale všechno proběhlo nad očekávání hladce. "Bylo to nejpohodovější těhotenství ze všech pěti," překvapuje. "S Fridou bych mohla být těhotná klidně další rok. Když jsem konečně začala rodit, šlo to jako po másle," dodala spokojená maminka.

Zdroj informací:
People.com

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články