Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!

Za tuto nemovitost zaplatila 220 milionů korun.
Zdroj: Celebfresh.co.uk
Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!+ 8 fotek+ 9 fotek

Britská popová hvězda nedávno koupila stylový zámeček ve světoznámém kalifornském „městečku bohatých“ – Beverly Hills. Co řeknou na novou sousedku Cameron Diaz nebo Ashton Kutcher?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová10. 06. 2016 14:19

Podle portálu TMZ Adele za tuto nemovitost zaplatila v přepočtu 220 milionů korun a celá transakce proběhla v přísném utajení. Zámeček nicméně zatím zůstává prázdný – zpěvačka je totiž v současné době na turné.

Z informací zveřejněných realitním serverem Trulia.com plyne, že nový dům Adele disponuje čtyřmi ložnicemi a šesti koupelnami. Byl postaven v roce 1977 a nachází se v Hidden Valley – jedné z nejexkluzivnějších soukromých rezidenčních oblastí v Beverly Hills.

Dodejme, že Adele ještě nikdy nežila takto daleko od rodného Londýna. Bydlení v sousedství Jennifer Lawrence, Ashtona Kutchera, Mily Kunis, Cameron Diaz a dalších inspirativních hollywoodských celebrit se jí ale jistě bude zamlouvat.

Řekněte „Hello“ Adelinu novému „bejváku“:

Prohlédněte si také losangeleské sídlo Taylor Swift:

Zdroj: Refinery29

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Související články

Další články