Budoucnost bydlení? Domek se životností 100 let, který si můžete zvětšit či zmenšit dle libosti

Wikkelhouse můžete umístit téměř kamkoliv – klidně i na pláž
Zdroj: Tinyhousedesign.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Ekologický a praktický – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat domek, který si dnes představíme. Je vyrobený z lepenky a plně přizpůsobitelný vašim potřebám.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 24. června 2016

Takzvaný Wikkelhouse bez problémů postavíte během jediného dne. Podle dostupných informací je třikrát šetrnější k životnímu prostředí než tradiční domy a vydrží až 100 let.

Další velkou výhodu představuje skutečnost, že je modulární – takže může být tak velký, jak sami chcete. Stačí si pořídit odpovídající počet částí, z nichž každá disponuje plochou 5 metrů čtverečních.

Pokud tedy zatoužíte například po prostorné koupelně se sprchovým koutem či domácí kanceláři, jednoduše ji zahrnete do svého vlastního návrhu Wikkelhousu. Stejně tak lze přidat další okna, změnit barevné schéma interiéru a tak dále. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Dodejme, že základní (třídílná) verze tohoto originálního domku vyjde v přepočtu na 675 000 korun. Cena nezahrnuje dopravu a umístění.

Přečtěte si také:

Habitable Urban Tent je miniaturní, ale můžete ho postavit téměř kdekoliv.
Mohlo by Vás zajímat:

Středoškoláci navrhli domek, který sestavíte bez nářadí. Vyjde vás na průměrný měsíční plat

Zdroj: Wikkelhouse

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články