Bydlete jako James Bond. Podívejte se do luxusní vily, ve které se zrodil legendární agent 007

23. března 2020
Koláž Lifee.cz
Koláž Lifee.cz

Bond, James Bond! Kdo by neznal slavného britského agenta 007 s povolením zabíjet. Premiéra nové bondovky Není čas zemřít s Danielem Craigem byla sice odložena o sedm měsíců až na listopad 2020, luxusní vila autora špionážní ságy však jede bez přerušení. Hacienda Goldeneye na Jamaice, ve které Bonda stvořil spisovatel Ian Fleming, je navzdory pandemii stále k pronájmu pro boháče.

Luxusní vila Goldeneye slavného novináře a spisovatele Fleminga je přístupná všem, kteří prý chtějí načerpat atmosféru špionážního světa. Nesmějí mít ale hluboko do kapsy, jedna noc pobytu tu stojí 6207 dolarů, tedy v přepočtu téměř 160 tisíc korun. Jak to uvnitř přepychové rezidence vypadá?

Slavný tajný agent

Přepychová vila Goldeneye se nachází v jamajském městě Oracabesse. Právě zde začal Ian Fleming v roce 1952 tvořit legendární postavu Jamese Bonda. Příběhy o neohroženém agentovi tajné služby, který během tzv. studené války bojoval proti komunismu, nejprve vycházely v novinách. Díky rychle rostoucí popularitě agenta 007 se Fleming později pustil do románů, jenž ho proslavily a přinesly mu uznání i bohatství.

Úspěch bondovek slavnému spisovateli umožnil nakoupit luxusní rezidence po celém světě. Fleming, který kromě své spisovatelské kariéry působil i jako novinář, bankéř a hlavně také pobočník ředitele tajné služby, kde získal veškeré potřebné znalosti k napsání svých knih, si tak pořídil rezidenci v blízkosti Buckinghamského paláce, haciendu na pláži v Sandwichi či třeba nemovitost na Fleet Street v Londýně.

Luxusní vila Goldeneye

Přepychová jamajská rezidence Goldeneye, která se nachází kousek od písečné pláže, je k pronájmu prostřednictvím platformy Airbnb. Zájemce vyjde na 6207 dolarů za jednu noc. Hosté mají k dispozici osobního šéfkuchaře a majordoma. Luxusní sídlo také disponuje vlastním spa a na rozlehlé zahradě se nachází velký venkovní bazén. K dispozici je i venkovní relaxační zóna.

Přepychové interiéry jsou vybavené v duchu nadčasového designu. Hostům vila nabízí pět luxusně zařízených ložnic a šest koupelen. K dispozici jim je prostorný obývací pokoj, plně vybavená moderní kuchyň a také herní pokoj, kde se návštěvníci mohou bavit. Podle slov pronajímatelů bude vila hostům neustále připomínat, že tady žil a tvořil autor nejslavnějšího tajného agenta na světě.

NA VILU VE STYLU JAMESE BONDA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu