Dva pokoje jako z fantastického filmu. Podívejte se, jak si žije londýnská blogerka

Cat Greenwood se živí jako komerční právnička, její stylový byt však odkazuje na kreativní roli blogerky.
Zdroj: Refinery29.com

„Všechno ven!“ jako by zavelela Cat Greenwood před rekonstrukcí dvoupokojového bytu v londýnském Camberwellu. Komerční právnička a autorka úspěšného blogu o módě i cestování Take Courage vystavila na odiv snad všechny svoje věci – od starožitných budíků přes analogové fotoaparáty až po sbírky motýlů. Výsledkem je pitoreskní útočiště plné barev, materiálů a prostoru.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 24. 01. 2018 17:46

Při pohledu na propracované detaily bytu, množství upomínkových předmětů a starožitností se může zdát, že Greenwood svůj skromný příbytek cizelovala dlouhá léta. Za pouhý rok však dokázala pro sebe a manžela vybudovat zázemí, které tepe duchem a osobitostí. A to svůj budoucí domov v přestavěné viktoriánské nemocnici přebírala v katastrofální stavu.

Refinery29.com

Vypadal prý jako „špinavá ulita“ – byl znečištěný a tmavý. Nepomohla ani velká okna s nadstandardní propustností světla. Do pozadí je zatlačily vysoké stropy a robustní záclony.

Ale této historii jen těžko uvěříte, až zabrousíte do fotogalerie. Tmu si dnes britská blogerka užije maximálně za okny po západu slunce a o nepořádku nemůže být ani řeč. „Exkurze“ po jejím bytě je jedno velké dobrodružství. Pojďte se zasnít s námi!

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články