Je tohle nejluxusnější chata na světě?

Dřív tato nemovitost sloužila jako obyčejná loděnice.
Zdroj: BNPS/Mirror.co.uk
Je tohle nejluxusnější chata na světě?Je tohle nejluxusnější chata na světě?Je tohle nejluxusnější chata na světě?Je tohle nejluxusnější chata na světě?+ 15 fotek+ 16 fotek

Koupelna se zlatou podlahou nebo soukromá vnitřní pláž. Tato přepychová chata, pojatá ve švýcarském stylu, představuje skutečný domov snů.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 15. 08. 2016 15:06

Nachází na břehu řeky Temže. Podle dostupných byla do Velké Británie přivezena ze Švýcarska, a to v roce 1882.

Od té doby se používala jako loděnice. Před několika lety ji ale koupil architekt a milionář Myck Djurberg – a přestavěl ji na učiněný ráj na zemi.

V jejích útrobách se ukrývá fantastická 20metrová pláž se 40 tunami písku, kterou vyhřívá podlahové topení. Kromě nezbytného baru zde naleznete i kulečník, vinný sklípek s kapacitou 1 600 lahví a malé jeviště.

Chata rovněž disponuje domácím kinem, posilovnou, saunou, parní lázní a bazénem.

Samostatnou zmínku si zaslouží i ohromující kuchyně za 15,5 milionů korun. A pochopitelně koupelna – má podlahu potaženou 14karátovým zlatem.

Sečteno a podtrženo, jde o perfektní místo pro pořádání opulentních večírků. A je mimochodem v současné době na prodej. Pořizovací cena činí (adekvátních) 235 milionů korun.

Pokud ale máte pár milionů bokem – nepočítaje částku za nemovitost – můžete si přikoupit ještě kotviště pro 25 člunů a parkoviště s kapacitou 20 automobilů. Teď už byste měli být plně spokojeni.

Zdroj: Mirror

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články