Okouzlující plovoucí sídlo, které jeho majitelé budují už 20 let

Freedom Cove se nalézá nedaleko pobřeží pobřeží Vancouver Island.
Zdroj: Brightside.me
Okouzlující plovoucí sídlo, které jeho majitelé budují už 20 letOkouzlující plovoucí sídlo, které jeho majitelé budují už 20 letOkouzlující plovoucí sídlo, které jeho majitelé budují už 20 letOkouzlující plovoucí sídlo, které jeho majitelé budují už 20 let+ 10 fotek+ 11 fotek

Toužíte po bydlení v lůně panenské přírody? Kanadští umělci Wayne Adams a Catherine King si tento sen splnili. Realizace jejich projektu se ale poněkud protáhla.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová11. 07. 2016 09:33

Wayne a Catherine se před přibližně dvaceti lety rozhodli dát sbohem ruchu města a vybudovat si u pobřeží Vancouver Island v Britské Kolumbii plovoucí sídlo. Od té doby své velkolepé dílo neustále vylepšují… a pořád ještě nejsou definitivně hotovi.

Na jejich umělém ostrůvku mimo jiné naleznete několik domků, uměleckou galerii, a dokonce i malý maják. Šťastný pár se při stavbě těchto budov snažil v maximální možné míře využívat ekologické materiály.

„Žijeme svůj život způsobem, který – jak doufáme – nám pomůže přispět k udržení našeho životního prostředí,“ vysvětlila King v rozhovoru pro server Bright Side. „Každý den se snažíme vést náš život podle našeho nejlepšího svědomí.“

Podívejte se na několik fotografií z Waynova a Catherinina archivu

Zdroj: Bright Side

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články