Celebrity nosí místo kabelek batůžky: Simona Stašová vyznává sportovní eleganci, Anička Slováčková sází na kůži

Celebrity nosí místo kabelek batůžky: Simona Stašová vyznává sportovní eleganci, Anička Slováčková sází na kůži
Zdroj: Tomáš Martínek/Extra/Herminapress/koláž Lifee
Herečka Simona Stašová se nebojí vyrazit s batůžkem ani na tiskovou konferenci. Simona Stašová si oblíbila sportovní eleganci a přizpůsobuje tomu také své doplňky.Herečka Simona Stašová nosí velký sportovní batoh, do kterého se toho hodně vejde. Simona Stašová kombinuje sportovní batoh s elegantním béžovým kabátem.+ 16 fotek+ 17 fotek

Praktické batůžky mohou směle nahradit kabelky, když jim stejně jako české celebrity uvolníte místo v šatníku. Herečka Simona Stašová (69) nosí sportovní batoh ke svému krémovému trenčkotu a zpěvačka Anička Slováčková (28) chodí s koženým černým batůžkem na procházky se svou psí fenkou Jindřiškou. Na batůžky sází také herečka Jana Švandová (76), která si pochvaluje volné ruce, modelka Dominika Mesarošová (38) nebo herečka Eva Podzimková (34).   

Veronika Nováková
Veronika Nováková 17. 06. 2024 12:29

Batohy a batůžky zažívají v posledních letech velkou revoluci a rozhodně už nejsou doménou puberťáků nebo turistů, kteří zabloudili do ulic velkoměsta. Kvalitní kousky můžete sehnat v různých velikostech, ale také z luxusních materiálů, jako je pravá kůže. Inspirovat se můžete u českých celebrit, které s batůžky neváhají vyrazit do společnosti mezi novináře.

Doporučené video: Herečka Jana Švandová o své lásce k batůžkům

Herečka Jana Švandová si zamilovala batůžky

Herečka Jana Švandová (76) je skutečnou sběratelkou kabelek. „Mám několik šuplíků plných kabelek a už jsem si říkala, že bych to mohla obnovit. Když už kabelky nenosím, dávám je svým mladším sestrám nebo je rozdávám, ale musejí být v takovém stavu, aby je ještě někdo mohl nosit," prozrazuje v rozhovoru pro magazín Lifee.cz slavná herečka.

V poslední době si ale oblíbila kabelky crossbody nebo právě praktické batůžky. „Je to pohodlné a vejde se do toho všechno, mám ráda volné ruce. Mívám problém s velkými společenskými akcemi, protože do těch psaníček se nic nevejde. Potřebuji mít u sebe mobil, rtěnku, hřeben, peníze, malý parfém a klíče," vysvětluje herečka. Ohledně cen má Jana Švandová také jasno.Mám několik dražších kabelek a jsou stejně zničené jako ty levnější," směje se.

Batůžky nosí také Anička Slováčková a Simona Stašová

Jana Švandová není jediná, kdo propadl kouzlu praktických batohů, které mohou velmi snadno nahradit kabelku, když máte zrovna hektický den plný pobíhání po městě. Herečka a zpěvačka Anička Slováčková (28) si například oblíbila černý kožený batůžek se kterým může chodit na dlouhé procházky se svou psí fenkou Jindřiškou. Herečka Simona Stašová (69) zase nosí velký sportovní batoh ke svému elegantnímu béžovému trenčkotu a neváhá s ním vyrazit mezi novináře či na jiné společenské akce.

Mezi další známé tváře, které namísto kabelek sází na batůžky patří například herečka Eva Podzimková (34), za svobodna Josefíková, nosí přes rameno praktický béžový vak, a modelka Dominika Mesarošová (38) neváhá do kina vyrazit s kvalitním koženým batůžkem od luxusní značky Louis Vuitton.

Na fotografie českých celebrit, které si namísto kabelek oblíbily praktické batůžky se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články