Fit a krásnátestovánísoutěže

Bond girl: Jak do příručního zavazadla nasoukat 100 věcí

Zdroj:Youtube.com

+ 6 fotek+ 7 fotek

Kolik běžných cestovních položek se vejde do příručního zavazadla? Čtyřicet? Šedesát? Bond girl Rachel Grant jich tam nasouká 100. Nežertujeme. A byla tak úžasná, že se o tajemství úspěchu podělila.

Barbara Lorenzová 6. dubna 2017

Na začátku videa stojí mezi dvěma velkými postelemi, které jsou celé poseté předměty. V ruce drží miniaturní kufřík. „To se jí tam nikdy nemůže vejít!“ napadne okamžitě. To ale ještě diváci netuší, že do svého zavazadla napresuje i všechno oblečení, pod nímž se prohýbá stojan za ní.

Ano, tato žena do příručního zavazadla naskládala neuvěřitelných 23 položek svého šatníku.

Než začnete balit, potřebujete pružné gumičky, organizér do zavazadla (nebo pouzdra držící tvar) a (vakuové) uzavíratelné sáčky na oblečení.

Jdeme na to. Srolujte všechno oblečení (kromě ponožek) do ruliček. Podobné kusy naskládejte na sebe a srolujte dohromady. Místo vám pomohou ušetřit lehké tkaniny, radí Grant.

Ruličky poté vložte do uzavíratelných sáčků. Nejenže se tak oblečení cestou nezmačká, ale nebude uchovávat vzduch, který zbytečně zvětšuje objem.

Thumbnail # Jak dostat kompletní outfit do ponožek aneb skvělý trik pro balení zavazadel
Mohlo by Vás zajímat:

Jak dostat kompletní outfit do ponožek aneb skvělý trik pro balení zavazadel

Ponožky zamotejte do ruliček a vložte do bot. Ty si tak perfektně uchovají tvar a vy zase prostor v zavazadle. Boty opatřete gumičkou – stlačí je na co nejmenší položku a budou držet u sebe.

Drobnosti pak vložte do pouzder. A můžete začít plnit kufr.

Nejtěžší položky na dno, vzkazuje herečka, kterou si můžete pamatovat z bondovky Dnes neumírej.

Pokud se vám do příručního zavazadla vešlo všechno, nedivte se. Tento manuál na balení je totiž ten nejlepší, co jsme kdy viděli.

Zdroj: YouTube

Další články

Zavří­t reklamu