Nejkrásnější filmová pláž světa: Jak se změnila Modrá laguna po více než pětatřiceti letech

Takhle pláž vypadá po pětatřiceti letech od natáčení.
Zdroj: Pixabay
Jedna z nejkrásnějších pláží světa.Mladá dvojice ve filmu dokonce na ostrově zplodila dítě.I dnes téměř nikde nikdo.Krásná Brooke Shields a Christopher Atkins.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Kdo by neznal legendární film Modrá laguna, který se odehrává na jednom z nejkrásnějších ostrovů světa. Pláž, kde byl snímek natáčen, ani po pětatřiceti letech neztratila své kouzlo.

Pavel Dvořák
Pavel Dvořák 30. prosince 2018

Ďáblova pláž zabírá 500 akrů nádherného ostrova Nanuya Levu v souostroví Fidži v Pacifiku a ani po pětatřiceti letech neztratila svou krásu, jako je tomu u jiných filmových pláží světa. 

Můžete si na ní užít romantické chvíle, jako zde prožívali Brooke Shields s Christopherem Atkinsonem. Ostrov je známý i velmi přátelskými a příjemnými obyvateli, kteří vám s radostí připraví piknik nebo hostinu na pláži, abyste se cítili opravdu jako v Modré laguně.

S těmito triky si na rovné vlasy rychle zvyknete!
Mohlo by Vás zajímat:

Rovné vlasy i u moře! 13 tipů na hladkou hřívu, co vydrží všechno

Pláž z Modré laguny je známá i jako ostrov plný želv, které zde můžete pozorovat. Palmy, korálové útesy, písek barvy šampaňského a azurové moře je opravdu rájem.

Můžete si pronajmout plachetnici, kajak nebo si jen tak zašnorchlovat v průzračné vodě. Ostrov je soukromý a jeho vlastník je neznámý. Lze se na něj dostat soukromým letadlem za půl hodiny z mezinárodního letiště Nadi.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články