Pozorovat korály z pohodlí gauče a jíst od slavného šéfkuchaře. Soutěžte o noc v plovoucím království!

Plovoucí byt disponuje dvěma ložnicemi, koupelnou a „obývákem“.
Zdroj: Airbnb.com
Pozorovat korály z pohodlí gauče a jíst od slavného šéfkuchaře. Soutěžte o noc v plovoucím království!Pozorovat korály z pohodlí gauče a jíst od slavného šéfkuchaře. Soutěžte o noc v plovoucím království!Pozorovat korály z pohodlí gauče a jíst od slavného šéfkuchaře. Soutěžte o noc v plovoucím království!Pozorovat korály z pohodlí gauče a jíst od slavného šéfkuchaře. Soutěžte o noc v plovoucím království!+ 3 fotky+ 4 fotky

Ubytovací portál Airbnb pořádá soutěž o noc zdarma ve skutečně pozoruhodné nemovitosti – plovoucím apartmánu, který se nalézá v oblasti Velkého bariérového útesu.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 28. 06. 2016 11:37

O návštěvě Velkého bariérového útesu sní snad všichni milovníci šnorchlování a potápění na světě. Nyní na tomto přírodním divu (respektive v jeho těsné blízkosti) dokonce mohou přespat – a to zadarmo!

Stačí se zúčastnit soutěže, kterou nedávno vyhlásil portál Airbnb a v níž se hraje právě o jednu noc (konkrétně ze 13. na 14. července) v originálním plovoucím bytu. A pochopitelně mít špetku štěstí.

Smolaři budou muset spoléhat na svou pravou hemisféru. Kdo chce vyhrát, musí totiž Airbnb předložit pádný důvod, proč si tento pobyt zaslouží nejvíc.

Uzávěrka je ve čtvrtek 30. června ve 23:59 hodin australského východního standardního času (EST). Těm, jejichž argumenty budou nejpřesvědčivější, Airbnb samozřejmě proplatí i náklady na dopravu.

Vítěz a jeho tři pozvaní hosté budou moct obdivovat krásy Velkého bariérového útesu doslova z pohodlí pohovky. Čeká je také oběd na pláži (připravený slavným šéfkuchařem Neilem Perrym) a další nezapomenutelné zážitky. Zkusíte?

Když to nevyjde, budete si muset pro vítězství vyšplhat sami. I tak bude stát za to:

Zdroj: Tech Insider

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články