Restaurace nebo organizovaný zájezd: Místa, kde můžete na cestách narazit na pana božského

7. září 2018
Pixabay
Pixabay

Občas si zkrátka musíte odfrknout od práce a na pravou dovolenou mnohdy zbývá čas až v září. Pokud jste single, nezoufejte. Pana božského můžete při cestování potkat v těchto místech.

1. Restaurace

Na dovolené budete mít fůru času, takže se na první dobrou můžete klidně zamilovat do italského číšníka. Dejte prostor fantazii, nenechte se svazovat tím, že vás v rodné zemi čeká zaměstnavatel a pamatujte, že život se vám o 180 stupňů otočí, kdykoli se mu zachce.

2. Bar

Bar je klasika. Osamocených pánů tam lze potkat dokonce několik. Není ale nad to je otestovat všechny. Vždy se lépe rozhoduje, když máte na výběr. Nezapomeňte se na večerní dýchánky vždy pěkně vyšňořit.

3. Organizovaný zájezd

Není nic ostudného na tom, zaplatit si organizovaný zájezd, který se na seznamování osamělých duší dokonce specializuje. Společné sportovní zážitky vám ukáží, který z účastníků vás nikdy nenechá na holičkách a to je teprve důvod s ním být.

4. Hotel

Plný hotel u pláže? No proč ne. Narazit můžete na recepčního nebo třeba poslíčka, který si řekne, že zrovna vy jste ta pravá. V neposlední řadě to může být i soused o dveře vedle. I kdyby z toho nakonec vážný vztah nebyl, letní flirt nikdy neuškodí.

5. Pláž

Horké dny vás pochopitelně donutí odhalit se do plavek. Nechte se obdivovat a jako správná žena v nesnázích si řekněte o pomoc. Záda vám přece může namazat svalnatý plavčík a to vždycky stojí za to.