S hlavou v oblacích: Nejluxusnější první třídy v letadlech

TAM a jejich první třída
Zdroj: archiv Extra
ANA nabízí bidetV Cathay Pacific se můžete najíst u stolku pro dva, menu vám bude uvařeno dle přáníV Emirates máte dokonce vlastní koupelnuLuxus v podobě Etihad+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Když máte dost peněz, můžete se proletět letadlem v první třídě, kde jsou větší sedačky, větší pohodlí, dostanete tam lepší jídlo a do letadla můžete i dříve než ostatní pasažéři. Některé první třídy toho ale mají ještě podstatně více. Tohle jsou právě takové případy.

Redaktor
Redaktor 23. ledna 2019

Garuda

Nemáte zde ani tak sedačky jako spíše lehátka oddělená od sebe stěnou pro maximální soukromí. Na palubě letadla je také gurmánský šéfkuchař připravující jídla a k dispozici je i velká televize.

Mayalsia Airlines

První třída v jejich letadlech A380 vůbec nemá sedačky, ale pohodlná lehátka, také sedačku pro návštěvy a 23palcovou televizi.

Lufthansa

První třída některých letů od Lufthansy má k dispozici extrémně pohodlné křeslo, ale také lehátko.

TAM

Jde v podstatě o docela regulérní obývací pokoj, kde nechybí gauč, skříň a klasický jídelní stůl. Samozřejmostí je i postel.

Etihad

Další privátní pokoj, kde je vám k dispozici osobní šéfkuchař, který vám přímo na místě vytvoří jídlo dle přání. Nechybí minibar, 23palcový zábavní systém nebo převlékárna.

Cathay Pacific

Na letech této aerolinky vám připraví jídlo přímo dle vašeho přání, stolky jsou určené i pro dva a když jste unavení, zajít můžete do speciální místnosti s postelí.

Turbulence jsou nepříjemné, ale neměly by nás odradit od létání.
Mohlo by Vás zajímat:

Co přesně se odehrává, když se letadlo dostane do turbulence?

Emirates

Kromě klasických věcí, které mají i ostatní, jako pohodlná křesla a postele, zde máte k dispozici i svou vlastní koupelnu se sprchou.

Qatar Airways

Pohodlně se položte a dejte si desetichodové jídlo, kde nechybí kaviár, humři a další luxusní věci.

Singapore Airlines

Kompletně privátní pokoje, kde vás přivítá lahev vína nebo ochutnávka šampaňského. Pokud jste dva, můžete celý let strávit docela romanticky… pokud chápete, na co narážíme.

ANA

Mají všechnu tu klasiku jako ostatní s velkými obrazovkami, koktejlovými stolky a možností ležet, ale lety od ANA mají pro první třídu také první bidety s oplachováním zadnice v letadlech!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články