Tento „utajený“ magický server vyhledá letenky tak, abyste zaplatili, co nejmíň to jde

Neuspěchávejte koupi letenek. Na ITA Matrix najdete ty nejlevnější.
Zdroj: Getnews.tv
Snažíte se najít co nejlevnější letenku? ITA Matrix to zvládne.Tento mimořádně inteligentní software, který pochází z dílny MIT, toho umí opravdu hodně.ITA Matrix vám mimo jiné umožní najít jízdné pro přesné termíny nebo zpáteční letenku na přílet a odlet ze dvou různých měst.Přímo prostřednictvím ITA Matrix sice není možné provést rezervaci, ale získáte zde kódy potřebné k rychlému nalezení vybraných letů.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

ITA Matrix je internetový vyhledávač letenek jako žádný jiný. V čem spočívá jeho magie?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 23. září 2016

Při nákupu letenek je zpravidla nejdůležitějším kritériem cena. Pokud chcete mít jistotu, že skutečně zaplatíte nejnižší možnou částku, ITA Matrix pro vás představuje jasnou volbu.

Tento mimořádně inteligentní software, který pochází z dílny Massachusettského technologického institutu, vám mimo jiné umožní najít jízdné pro přesné termíny nebo zpáteční letenku na přílet a odlet ze dvou různých měst. Můžete si také prohlédnout praktický cenový kalendář. Dokonce lze změnit své „prodejní město“ a díky tomu ušetřit další peníze – což je jeden z největších cestovních triků, které kdo kdy objevil.

Huffingtonpost.com

„Většina Američanů pro vyhledávání letenek na webu používá velkou trojku: Expedii, Travelocity nebo Orbitz. Už jen tím se ovšem dopouštějí velké chyby… Je důležité podívat se na víc rezervačních portálů, protože každá webová stránka může mít slabiny a nemusí zahrnovat všechny letecké společnosti,“ píše známý cestovatel Matthew Kepnes ve své nové knize How to Travel the World on $50 a Day.

Pro úplnost dodejme, že přímo prostřednictvím ITA Matrix není možné provést rezervaci, ale získáte zde kódy potřebné k rychlému nalezení vybraných letů. Pak už stačí jen přejít na stránky daných aerolinek nebo získané informace předat svému cestovnímu agentovi, který vše zařídí na vás.

Nač utrácet za předražené letenky, když si za ušetřené peníze můžete koupit třeba novou kabelku, hm?

Zdroj: The Huffington Post

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články